TEKMOVANJA
1. krog 30.08.20
30.08.20
ATET Dren Vrhnika : Primorje eMundia
1 : 3(1 : 1)
29.08.20
Elta Izola : Šenčur
1 : 2(0 : 1)
30.08.20
Arne Tabor 69 : Interblock
2 : 2(2 : 1)
30.08.20
Labys Mengo 28 : Krka
0 : 5(0 : 2)
29.08.20
Roltek Dob : Šobec Lesce
2 : 0(1 : 0)
30.08.20
Vitanest Bilje : Tabor Klančar Žerjavi
0 : 3(0 : 1)
2. krog 06.09.20
06.09.20
Primorje eMundia : Tabor Klančar Žerjavi
3 : 1(1 : 1)
06.09.20
Šobec Lesce : Vitanest Bilje
4 : 1(1 : 1)
06.09.20
Krka : Roltek Dob
1 : 1(0 : 1)
05.09.20
Interblock : Labys Mengo 28
2 : 1(1 : 0)
06.09.20
Šenčur : Arne Tabor 69
3 :0(0 : 1)
05.09.20
ATET Dren Vrhnika : Elta Izola
0 : 3(0 : 1)
3. krog 13.09.20
13.09.20
Elta Izola : Primorje eMundia
0 : 3(0 : 1)
13.09.20
Arne Tabor 69 : ATET Dren Vrhnika
0 : 3(0 : 2)
13.09.20
Labys Mengo 28 : Šenčur
0 : 4(0 : 3)
12.09.20
Roltek Dob : Interblock
1 : 2(1 : 0)
12.09.20
Vitanest Bilje : Krka
0 : 6(0 : 2)
13.09.20
Tabor Klančar Žerjavi : Šobec Lesce
3 : 3(2 : 1)
4. krog 20.09.20
20.09.20
Primorje eMundia : Šobec Lesce
3 : 0(0 : 0)
20.09.20
Krka : Tabor Klančar Žerjavi
2 : 2(1 : 1)
19.09.20
Interblock : Vitanest Bilje
3 : 0(2 : 0)
20.09.20
Šenčur : Roltek Dob
1 : 2(0 : 0)
19.09.20
ATET Dren Vrhnika : Labys Mengo 28
2 : 1(1 : 0)
20.09.20
Elta Izola : Arne Tabor 69
1 : 2(0 : 1)
5. krog 27.09.20
28.10.20
Arne Tabor 69 : Primorje eMundia
28.10.20
Labys Mengo 28 : Elta Izola
28.10.20
Roltek Dob : ATET Dren Vrhnika
28.10.20
Vitanest Bilje : Šenčur
27.09.20
Tabor Klančar Žerjavi : Interblock
1 : 1(0 : 0)
27.09.20
Šobec Lesce : Krka
2 : 1(1 : 1)
6. krog 04.10.20
04.10.20
Primorje eMundia : Krka
2 : 2(1 : 0)
28.10.20
Interblock : Šobec Lesce
04.10.20
Šenčur : Tabor Klančar Žerjavi
1 : 3(1 : 1)
ATET Dren Vrhnika : Vitanest Bilje
04.10.20
Elta Izola : Roltek Dob
0 : 1(0 : 0)
04.10.20
Arne Tabor 69 : Labys Mengo 28
3 : 0(0 : 0)
7. krog 11.10.20
Labys Mengo 28 : Primorje eMundia
11.10.20
Roltek Dob : Arne Tabor 69
2 : 1(1 : 0)
11.10.20
Vitanest Bilje : Elta Izola
5 : 0(3 : 0)
14.10.20
Tabor Klančar Žerjavi : ATET Dren Vrhnika
3 : 0(2 : 0)
Šobec Lesce : Šenčur
04.11.20
Krka : Interblock
8. krog 18.10.20
Primorje eMundia : Interblock
Šenčur : Krka
18.10.20
ATET Dren Vrhnika : Šobec Lesce
1 : 4(0 : 2)
17.10.20
Elta Izola : Tabor Klančar Žerjavi
0 : 2(0 : 0)
Arne Tabor 69 : Vitanest Bilje
18.10.20
Labys Mengo 28 : Roltek Dob
0 : 4(0 : 2)
9. krog 25.10.20
25.10.20
Roltek Dob : Primorje eMundia
25.10.20
Vitanest Bilje : Labys Mengo 28
24.10.20
Tabor Klančar Žerjavi : Arne Tabor 69
25.10.20
Šobec Lesce : Elta Izola
25.10.20
Krka : ATET Dren Vrhnika
24.10.20
Interblock : Šenčur
10. krog 01.11.20
01.11.20
Primorje eMundia : Šenčur
01.11.20
ATET Dren Vrhnika : Interblock
31.10.20
Elta Izola : Krka
01.11.20
Arne Tabor 69 : Šobec Lesce
01.11.20
Labys Mengo 28 : Tabor Klančar Žerjavi
01.11.20
Roltek Dob : Vitanest Bilje
11. krog 08.11.20
08.11.20
Vitanest Bilje : Primorje eMundia
08.11.20
Tabor Klančar Žerjavi : Roltek Dob
08.11.20
Šobec Lesce : Labys Mengo 28
08.11.20
Krka : Arne Tabor 69
08.11.20
Interblock : Elta Izola
08.11.20
Šenčur : ATET Dren Vrhnika
12. krog 15.11.20
15.11.20
Primorje eMundia : ATET Dren Vrhnika
15.11.20
Šenčur : Elta Izola
15.11.20
Interblock : Arne Tabor 69
15.11.20
Krka : Labys Mengo 28
15.11.20
Šobec Lesce : Roltek Dob
15.11.20
Tabor Klančar Žerjavi : Vitanest Bilje
13. krog 21.03.21
21.03.21
Tabor Klančar Žerjavi : Primorje eMundia
21.03.21
Vitanest Bilje : Šobec Lesce
21.03.21
Roltek Dob : Krka
21.03.21
Labys Mengo 28 : Interblock
21.03.21
Arne Tabor 69 : Šenčur
20.03.21
Elta Izola : ATET Dren Vrhnika
14. krog 28.03.21
28.03.21
Primorje eMundia : Elta Izola
28.03.21
ATET Dren Vrhnika : Arne Tabor 69
28.03.21
Šenčur : Labys Mengo 28
28.03.21
Interblock : Roltek Dob
28.03.21
Krka : Vitanest Bilje
28.03.21
Šobec Lesce : Tabor Klančar Žerjavi
15. krog 03.04.21
03.04.21
Šobec Lesce : Primorje eMundia
03.04.21
Tabor Klančar Žerjavi : Krka
03.04.21
Vitanest Bilje : Interblock
03.04.21
Roltek Dob : Šenčur
03.04.21
Labys Mengo 28 : ATET Dren Vrhnika
03.04.21
Arne Tabor 69 : Elta Izola
16. krog 11.04.21
11.04.21
Primorje eMundia : Arne Tabor 69
10.04.21
Elta Izola : Labys Mengo 28
11.04.21
ATET Dren Vrhnika : Roltek Dob
11.04.21
Šenčur : Vitanest Bilje
11.04.21
Interblock : Tabor Klančar Žerjavi
11.04.21
Krka : Šobec Lesce
17. krog 18.04.21
18.04.21
Krka : Primorje eMundia
18.04.21
Šobec Lesce : Interblock
18.04.21
Tabor Klančar Žerjavi : Šenčur
18.04.21
Vitanest Bilje : ATET Dren Vrhnika
18.04.21
Roltek Dob : Elta Izola
18.04.21
Labys Mengo 28 : Arne Tabor 69
18. krog 25.04.21
25.04.21
Primorje eMundia : Labys Mengo 28
25.04.21
Arne Tabor 69 : Roltek Dob
24.04.21
Elta Izola : Vitanest Bilje
25.04.21
ATET Dren Vrhnika : Tabor Klančar Žerjavi
25.04.21
Šenčur : Šobec Lesce
25.04.21
Interblock : Krka
19. krog 02.05.21
02.05.21
Interblock : Primorje eMundia
02.05.21
Krka : Šenčur
02.05.21
Šobec Lesce : ATET Dren Vrhnika
02.05.21
Tabor Klančar Žerjavi : Elta Izola
02.05.21
Vitanest Bilje : Arne Tabor 69
02.05.21
Roltek Dob : Labys Mengo 28
20. krog 09.05.21
09.05.21
Primorje eMundia : Roltek Dob
09.05.21
Labys Mengo 28 : Vitanest Bilje
09.05.21
Arne Tabor 69 : Tabor Klančar Žerjavi
08.05.21
Elta Izola : Šobec Lesce
09.05.21
ATET Dren Vrhnika : Krka
09.05.21
Šenčur : Interblock
21. krog 16.05.21
16.05.21
Šenčur : Primorje eMundia
16.05.21
Interblock : ATET Dren Vrhnika
16.05.21
Krka : Elta Izola
16.05.21
Šobec Lesce : Arne Tabor 69
16.05.21
Tabor Klančar Žerjavi : Labys Mengo 28
16.05.21
Vitanest Bilje : Roltek Dob
22. krog 23.05.21
23.05.21
Primorje eMundia : Vitanest Bilje
23.05.21
Roltek Dob : Tabor Klančar Žerjavi
23.05.21
Labys Mengo 28 : Šobec Lesce
23.05.21
Arne Tabor 69 : Krka
22.05.21
Elta Izola : Interblock
23.05.21
ATET Dren Vrhnika : Šenčur

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 20/21
7. krog 17.10.20
Boreas Ajdovščina : Komen 1 : 1
Galeb Ankaran : Korte 0 : 5
Bistrc Irbis : Idrija 6 : 0
Košana : Renče 4 : 0