DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 29.10.20 ob 23:57
2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
28.10.20 ob 15.00
Arne Tabor 69 : Primorje eMundia
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
28.10.20 ob 17.00
Labys Mengo 28 : Elta Izola
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
28.10.20 ob 15.00
Roltek Dob : ATET Dren Vrhnika
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
28.10.20 ob 16.00
Vitanest Bilje : Šenčur
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:Kodrič Aleks  
1S:Leban Erik 2S:Bizjak Žiga
D:Kopač Borut
28.10.20 ob 16.00
Vitanest Bilje : Šenčur
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
28.10.20 ob 16.00
Interblock : Šobec Lesce
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
ob 13.00
ATET Dren Vrhnika : Vitanest Bilje
Športni park Vrhnika
GS:  
2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob 16.00
Labys Mengo 28 : Primorje eMundia
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
ob 16.00
Šobec Lesce : Šenčur
Igrišče na Žagi, Lesce
GS:Gregorc Jan  
1S:Buzadžija Bojan 2S:Šiljak Vanja
04.11.20 ob 17.00
Krka : Interblock
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
ob 16.00
Šobec Lesce : Šenčur
Igrišče na Žagi, Lesce
GS:  
2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob 14.00
Primorje eMundia : Interblock
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
18.10.20 ob 16.00
Šenčur : Krka
Športni park Šenčur
GS:  
ob 16.00
Arne Tabor 69 : Vitanest Bilje
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
ob 16.00
Šenčur : Krka
Športni park Šenčur
GS:  
2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.10.20 ob 13.00
Roltek Dob : Primorje eMundia
Športni park Dob
GS:  
25.10.20 ob 18.00
Vitanest Bilje : Labys Mengo 28
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
24.10.20 ob 13.00
Tabor Klančar Žerjavi : Arne Tabor 69
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
GS:  
25.10.20 ob 16.00
Šobec Lesce : Elta Izola
Igrišče na Žagi, Lesce
GS:  
25.10.20 ob 16.00
Krka : ATET Dren Vrhnika
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
24.10.20 ob 13.00
Interblock : Šenčur
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
31.10.20 ob 15.00
Elta Izola : Krka
Mestni stadion Izola
GS:  
01.11.20 ob 15.00
Primorje eMundia : Šenčur
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
01.11.20 ob 15.00
ATET Dren Vrhnika : Interblock
Športni park Vrhnika
GS:  
01.11.20 ob 15.00
Arne Tabor 69 : Šobec Lesce
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
01.11.20 ob 15.00
Labys Mengo 28 : Tabor Klančar Žerjavi
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
01.11.20 ob 15.00
Roltek Dob : Vitanest Bilje
Športni park Dob
GS:  
2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
08.11.20 ob 15.00
Vitanest Bilje : Primorje eMundia
Igrišče Bilje, V Dolinci
GS:  
08.11.20 ob 15.00
Tabor Klančar Žerjavi : Roltek Dob
Stadion Rajko Štolfa Sežana
GS:  
08.11.20 ob 15.00
Šobec Lesce : Labys Mengo 28
Igrišče na Žagi, Lesce
GS:  
08.11.20 ob 15.00
Krka : Arne Tabor 69
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
08.11.20 ob 15.00
Interblock : Elta Izola
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
08.11.20 ob 15.00
Šenčur : ATET Dren Vrhnika
Športni park Šenčur
GS:  
2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
28.10.20 ob 13.00
Arne Tabor 69 : Primorje eMundia
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
28.10.20 ob 15.00
Labys Mengo 28 : Elta Izola
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
28.10.20 ob 13.00
Roltek Dob : ATET Dren Vrhnika
Športni park Domžale - igrišče z UT
GS:  
28.10.20 ob 14.00
Vitanest Bilje : Šenčur
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
28.10.20 ob 14.00
Interblock : Šobec Lesce
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
ob 11.00
ATET Dren Vrhnika : Vitanest Bilje
Športni park Vrhnika
GS:  
2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob 14.00
Labys Mengo 28 : Primorje eMundia
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob 12.00
Primorje eMundia : Interblock
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
ob 14.00
Šenčur : Krka
Športni park Šenčur
GS:  
ob 14.00
Arne Tabor 69 : Vitanest Bilje
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.10.20 ob 11.00
Roltek Dob : Primorje eMundia
Športni park Dob
GS:  
25.10.20 ob 16.00
Vitanest Bilje : Labys Mengo 28
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
24.10.20 ob 11.00
Tabor Klančar Žerjavi : Arne Tabor 69
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
GS:  
25.10.20 ob 14.00
Šobec Lesce : Elta Izola
Igrišče na Žagi, Lesce
GS:  
25.10.20 ob 14.00
Krka : ATET Dren Vrhnika
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
24.10.20 ob 11.00
Interblock : Šenčur
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 10. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
31.10.20 ob 13.00
Elta Izola : Krka
Mestni stadion Izola
GS:  
01.11.20 ob 13.00
Primorje eMundia : Šenčur
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
01.11.20 ob 13.00
ATET Dren Vrhnika : Interblock
Športni park Vrhnika
GS:  
01.11.20 ob 13.00
Arne Tabor 69 : Šobec Lesce
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:  
01.11.20 ob 13.00
Labys Mengo 28 : Tabor Klančar Žerjavi
Igrišče pod Gobavico Mengeš
GS:  
01.11.20 ob 13.00
Roltek Dob : Vitanest Bilje
Športni park Dob
GS:  
2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
08.11.20 ob 13.00
Vitanest Bilje : Primorje eMundia
Igrišče Bilje, V Dolinci
GS:  
08.11.20 ob 13.00
Tabor Klančar Žerjavi : Roltek Dob
Stadion Rajko Štolfa Sežana
GS:  
08.11.20 ob 13.00
Šobec Lesce : Labys Mengo 28
Igrišče na Žagi, Lesce
GS:  
08.11.20 ob 13.00
Krka : Arne Tabor 69
Stadion Portoval Novo mesto-igr. z UT
GS:  
08.11.20 ob 13.00
Interblock : Elta Izola
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:  
08.11.20 ob 13.00
Šenčur : ATET Dren Vrhnika
Športni park Šenčur
GS:  
MNZ NG U15 20/21 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob 11.00
Adria : Primorje
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:  
MNZ NG U15 20/21 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob 11.00
Hidria Tolmin : Adria
Športni park Log, Tolmin
GS:  
03.10.20 ob 11.00
DMN Gorica : Brda
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
MNZ NG U15 20/21 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
10.10.20 ob 11.00
Vitanest Bilje - Gorica : Hidria Tolmin
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
MNZ NG U15 20/21 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
17.10.20 ob 11.00
DMN Gorica : Gorica
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
MNZ NG U15 20/21 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
24.10.20 ob 11.00
Adria : Brda
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:  
24.10.20 ob 11.00
Hidria Tolmin : Vipava-Komen
Športni park Log, Tolmin
GS:  
24.10.20 ob 11.00
Primorje : DMN Gorica
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
24.10.20 ob 11.30
Gorica : Vitanest Bilje - Gorica
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
MNZ NG U15 20/21 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
06.11.20 ob 18.30
Brda : Vitanest Bilje - Gorica
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
07.11.20 ob 11.00
Primorje : Gorica
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
07.11.20 ob 11.00
Vipava-Komen : Adria
Igrišče NK Vipava (vojaško igrišče)
GS:  
07.11.20 ob 11.30
DMN Gorica : Hidria Tolmin
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
Primorska članska liga 20/21 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
14.11.20 ob 15.00
Korte : Renče
Stadion Malija
GS:  
Primorska članska liga 20/21 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob 17.00
Renče : Galeb Ankaran
Igrišče Renče
GS:  
22.11.20 ob 14.00
Korte : Košana
Stadion Malija
GS:  
Primorska članska liga 20/21 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
10.10.20 ob 16.00
Komen : Jadran Hrpelje-Kozina
Igrišče Grofovska, Komen
GS:  
Primorska članska liga 20/21 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
17.10.20 ob 16.00
Jadran Hrpelje-Kozina : Ilirska Bistrica
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
GS:  
Primorska članska liga 20/21 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
24.10.20 ob 16.00
Renče : Idrija
Igrišče Renče
GS:  
24.10.20 ob 16.00
Korte : Bistrc Irbis
Stadion Malija
GS:  
24.10.20 ob 16.00
Ilirska Bistrica : Boreas Ajdovščina
Športni center Trnovo, Ilirska Bistrica
GS:  
24.10.20 ob 17.00
Košana : Jadran Hrpelje-Kozina
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
GS:  
25.10.20 ob 16.00
Komen : Galeb Ankaran
Igrišče Grofovska, Komen
GS:  
Primorska članska liga 20/21 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.11.20 ob 15.00
Jadran Hrpelje-Kozina : Renče
Stadion NK Jadran, Krvavi Potok
GS:  
07.11.20 ob 15.00
Boreas Ajdovščina : Košana
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
07.11.20 ob 15.00
Galeb Ankaran : Ilirska Bistrica
ŠRC Ankaran
GS:  
07.11.20 ob 15.00
Bistrc Irbis : Komen
Športni center Trnovo, Ilirska Bistrica
GS:  
07.11.20 ob 15.00
Idrija : Korte
Mestni stadion Idrija
GS:  
Primorska mladinska liga 20/21 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.09.20 ob 15.00
Postojna-Ilirska Bistrica : Hidria Tolmin
Športni park Postojna
GS:  
20.09.20 ob 15.00
Adria : Vipava
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:  
Primorska mladinska liga 20/21 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
11.10.20 ob 15.00
Hidria Tolmin : Jadran Dekani
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
11.10.20 ob 15.00
Adria : Brda
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:  
Primorska mladinska liga 20/21 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
08.11.20 ob 11.00
Hidria Tolmin : Postojna-Ilirska Bistrica
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
08.11.20 ob 15.00
Vipava : Adria
Igrišče NK Vipava (vojaško igrišče)
GS:  
08.11.20 ob 15.00
Jadran Dekani : Brda
Športni park Dekani - igrišče z UT
GS:  
Primorska kadetska liga 20/21 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.10.20 ob 15.00
Brda : Idrija
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
Primorska kadetska liga 20/21 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
11.10.20 ob 15.00
Proteus : Brda
Igrišče ob vojašnici b. Andreja Čehovina
GS:  
ob
Idrija : Jadran Dekani
Mestni stadion Idrija
GS:  
Primorska kadetska liga 20/21 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
18.10.20 ob 15.00
Idrija : Postojna-Ilirska Bistrica
Mestni stadion Idrija
GS:  
Primorska kadetska liga 20/21 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.11.20 ob 11.00
Postojna-Ilirska Bistrica : Proteus
Športni center Trnovo, Ilirska Bistrica
GS:  
08.11.20 ob 15.00
Jadran Dekani : Brda
Športni park Dekani - igrišče z UT
GS:  
MNZ NG članski pokal 20/21 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.10.20 ob 17.00
Adria : Primorje eMundia
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:  
MNZ NG mladinski pokal 20/21 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
14.10.20 ob 16.00
Brda : Primorje eMundia
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
14.10.20 ob 16.00
Hidria Tolmin : Vitanest Bilje
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
MNZ NG U13 20/21 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.09.20 ob 17.30
Vitanest Bilje : Primorje
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:Mask Sara  
14.09.20 ob 17.00
DMN Gorica U12 : Idrija U12
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
MNZ NG U13 20/21 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
21.09.20 ob 17.00
Idrija U12 : Adria
Mestni stadion Idrija
GS:Leban Erik  
21.09.20 ob 17.30
DMN Gorica : Vitanest Bilje
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
21.09.20 ob 17.00
Vodice Šempas : Adria
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
MNZ NG U13 20/21 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
28.09.20 ob 17.30
Vodice Šempas : Idrija U12
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
23.10.20 ob 17.30
Vodice Šempas : Idrija
Igrišče Vodice Šempas
GS:Rudolf Matjaž  
23.10.20 ob 17.30
Vodice Šempas : Idrija 13
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
MNZ NG U13 20/21 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.10.20 ob 17.00
Brda : Gorica
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
05.10.20 ob 17.00
Idrija : Primorje U12
Mestni stadion Idrija
GS:Leban Erik  
MNZ NG U13 20/21 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
12.10.20 ob 16.00
Gorica : Idrija
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
MNZ NG U13 20/21 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
19.10.20 ob 17.00
Gorica U12 : Vitanest Bilje U13
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
19.10.20 ob 16.00
Primorje U12 : Gorica
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
19.10.20 ob 17.00
Vipava : Vodice Šempas
Igrišče NK Vipava (vojaško igrišče)
GS:  
19.10.20 ob 17.00
Ledine : Adria
Stadion Polje Žiri
GS:  
19.10.20 ob 17.00
Vitanest Bilje U12 : DMN Gorica U12
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
19.10.20 ob 17.00
Brda : Kobarid
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
19.10.20 ob 17.00
Idrija : Hidria Tolmin
Mestni stadion Idrija
GS:  
19.10.20 ob 17.00
DMN Gorica : Primorje
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
19.10.20 ob 17.00
Idrija 13 : Hidria Tolmin
Mestni stadion Idrija
GS:  
MNZ NG U13 20/21 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
09.11.20 ob 16.00
DMN Gorica U12 : Gorica U12
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
09.11.20 ob 16.00
Primorje : DMN Gorica
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
09.11.20 ob 17.00
Kobarid : Idrija 13
Športni park Kobarid
GS:  
09.11.20 ob 17.00
Vitanest Bilje U13 : Brda
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
09.11.20 ob 17.00
Adria : Vitanest Bilje U12
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:  
09.11.20 ob 17.00
Gorica : Vipava
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
09.11.20 ob 17.30
Vodice Šempas : Ledine
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
09.11.20 ob 18.00
Hidria Tolmin : Primorje U12
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
MNZ NG U11 20/21 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
17.09.20 ob 17.00
Vitanest Bilje beli U11 : Primorje črni U11
GS:  
17.09.20 ob 17.00
Primorje : Vitanest Bilje
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
MNZ NG U11 20/21 2. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
24.09.20 ob 17.00
Vitanest Bilje : Hidria Tolmin
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
24.09.20 ob 17.00
Hidria Tolmin črni U11 : Vitanest Bilje beli U11
GS:  
MNZ NG U11 20/21 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
08.10.20 ob 16.00
Primorje črni U11 : Primorje
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
08.10.20 ob 16.00
Vodice Šempas : Brda
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
08.10.20 ob 16.00
Gorica : Vitanest Bilje U10
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
MNZ NG U11 20/21 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
15.10.20 ob 16.00
Vipava : Vodice Šempas
Igrišče NK Vipava (vojaško igrišče)
GS:  
15.10.20 ob 16.00
Primorje : Hidria Tolmin črni U11
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
15.10.20 ob 16.00
Ledine : DMN Gorica
Stadion Polje Žiri
GS:  
15.10.20 ob 16.00
Idrija : Adria Renče
Mestni stadion Idrija
GS:  
15.10.20 ob 16.00
Brda : Gorica
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
15.10.20 ob 16.00
Hidria Tolmin : Primorje črni U11
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
15.10.20 ob 16.00
Gorica U10 : Vitanest Bilje U11
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
MNZ NG U11 20/21 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
22.10.20 ob 16.00
Adria Renče : Gorica U10
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:  
22.10.20 ob 16.00
Primorje črni U11 : Ledine
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
22.10.20 ob 17.00
Hidria Tolmin črni U11 : Hidria Tolmin
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
22.10.20 ob 17.00
Vitanest Bilje U10 : Brda
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
22.10.20 ob 17.30
Vodice Šempas : Primorje
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
24.10.20 ob 09.00
Gorica : Vipava
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
24.10.20 ob 10.00
DMN Gorica : Idrija
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
MNZ NG U11 20/21 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
05.11.20 ob 16.00
Vipava : Vitanest Bilje U10
Igrišče NK Vipava (vojaško igrišče)
GS:  
05.11.20 ob 16.00
Primorje : Gorica
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:  
05.11.20 ob 16.00
Ledine : Hidria Tolmin črni U11
Stadion Polje Žiri
GS:  
05.11.20 ob 16.00
Idrija : Primorje črni U11
Mestni stadion Idrija
GS:  
05.11.20 ob 17.00
Hidria Tolmin : Vodice Šempas
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
05.11.20 ob 17.00
Vitanest Bilje U11 : Adria Renče
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
07.11.20 ob 09.00
Gorica U10 : DMN Gorica
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
MNZ NG U9 20/21 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
19.09.20 ob 10.00
Idrija : Vodice Šempas
Mestni stadion Idrija
GS:  
19.09.20 ob 10.00
Idrija : Primorje U9 C
Mestni stadion Idrija
GS:  
19.09.20 ob 10.00
Idrija : Primorje U9 D
Mestni stadion Idrija
GS:  
19.09.20 ob 10.00
Idrija : Ledine
Mestni stadion Idrija
GS:  
MNZ NG U9 20/21 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
19.09.20 ob 12.00
Ledine : Primorje U9 B
Stadion Polje Žiri
GS:  
19.09.20 ob 12.00
Ledine : Vipava
Stadion Polje Žiri
GS:  
MNZ NG U9 20/21 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
19.09.20 ob 10.00
Hidria Tolmin : Renče Adria
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
MNZ NG U9 20/21 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob 10.00
Vipava : Vitanest Bilje
Igrišče NK Vipava (vojaško igrišče)
GS:  
03.10.20 ob 10.00
Vipava : Oplast Kobarid
Igrišče NK Vipava (vojaško igrišče)
GS:  
03.10.20 ob 10.00
Vipava : DMN Gorica
Igrišče NK Vipava (vojaško igrišče)
GS:  
MNZ NG U9 20/21 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob 10.00
Brda : Hidria Tolmin
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
03.10.20 ob 10.00
Brda : Hidria Tolmin črni
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
03.10.20 ob 10.00
Brda : Vodice Šempas
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
MNZ NG U9 20/21 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
03.10.20 ob 10.00
Renče : Primorje U9 C
Igrišče Pri Štantu Miren - pomožno igr.
GS:  
03.10.20 ob 10.00
Renče : Primorje U9 D
Igrišče Pri Štantu Miren - pomožno igr.
GS:  
03.10.20 ob 10.00
Renče : Ledine
Igrišče Pri Štantu Miren - pomožno igr.
GS:  
MNZ NG U9 20/21 9. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
DMN Gorica : Gorica
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
ob
DMN Gorica : Brda
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
ob
DMN Gorica : Renče
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
ob
DMN Gorica : Primorje U9 C
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
ob
DMN Gorica : Primorje U9 D
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
MNZ NG U9 20/21 11. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
Vodice Šempas : Primorje
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
ob
Vodice Šempas : Primorje U9 B
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
ob
Vodice Šempas : Vipava
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
ob
Vodice Šempas : Vitanest Bilje
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
MNZ NG U9 20/21 12. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
Hidria Tolmin črni : Hidria Tolmin
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
ob
Hidria Tolmin črni : Idrija
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
ob
Hidria Tolmin črni : Oplast Kobarid
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
ob
Hidria Tolmin črni : Ledine
Športni park Brajda, Tolmin
GS:  
MNZ NG U9 20/21 13. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
Gorica : DMN Gorica
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
ob
Gorica : Hidria Tolmin
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
ob
Gorica : Hidria Tolmin črni
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
ob
Gorica : Vodice Šempas
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
MNZ NG U9 20/21 14. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
Primorje U9 C : Primorje U9 D
GS:  
ob
Primorje U9 C : Primorje
GS:  
ob
Primorje U9 C : Primorje U9 B
GS:  
ob
Primorje U9 C : Idrija
GS:  
ob
Primorje U9 C : Ledine
GS:  
MNZ NG U9 20/21 15. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
Vitanest Bilje : Brda
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
ob
Vitanest Bilje : Oplast Kobarid
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
ob
Vitanest Bilje : Renče
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
ob
Vitanest Bilje : Vipava
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:  
MNZ NG U7 20/21 1. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
26.09.20 ob 10.00
Idrija : Gorica
Mestni stadion Idrija
GS:  
26.09.20 ob 10.00
Idrija : Brda
Mestni stadion Idrija
GS:  
26.09.20 ob 10.00
Idrija : Adria Renče
Mestni stadion Idrija
GS:  
26.09.20 ob 10.00
Idrija : Renče
Mestni stadion Idrija
GS:  
MNZ NG U7 20/21 3. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
10.10.20 ob 10.00
Brda : Adria Renče
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
10.10.20 ob 10.00
Brda : Vitanest Bilje
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
10.10.20 ob 10.00
Brda : Renče
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
10.10.20 ob 10.00
Brda : Gorica
Športni park Vipolže - pomožno igr.
GS:  
MNZ NG U7 20/21 4. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
10.10.20 ob 14.00
Vipava : Vodice Šempas
Igrišče NK Vipava (vojaško igrišče)
GS:  
10.10.20 ob 14.00
Vipava : Idrija
Igrišče NK Vipava (vojaško igrišče)
GS:  
10.10.20 ob 14.00
Vipava : Ledine
Igrišče NK Vipava (vojaško igrišče)
GS:  
10.10.20 ob 14.00
Vipava : Primorje
Igrišče NK Vipava (vojaško igrišče)
GS:  
MNZ NG U7 20/21 5. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
Primorje : Brda
Mestni stadion Ajdovščina
GS:  
ob
Primorje : Gorica
Mestni stadion Ajdovščina
GS:  
ob
Primorje : Ledine
Mestni stadion Ajdovščina
GS:  
ob
Primorje : Renče
Mestni stadion Ajdovščina
GS:  
MNZ NG U7 20/21 6. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
Vodice Šempas : Vipava
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
ob
Vodice Šempas : Vitanest Bilje
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
ob
Vodice Šempas : Adria Renče
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
ob
Vodice Šempas : Idrija
Igrišče Vodice Šempas
GS:  
MNZ NG U7 20/21 7. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
Gorica : Idrija
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
ob
Gorica : Ledine
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
ob
Gorica : Vodice Šempas
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
ob
Gorica : Adria Renče
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:  
MNZ NG U7 20/21 8. krog GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
ob
Renče : Vitanest Bilje
Igrišče Renče
GS:  
ob
Renče : Brda
Igrišče Renče
GS:  
ob
Renče : Vipava
Igrišče Renče
GS:  
ob
Renče : Primorje
Igrišče Renče
GS:  

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 20/21
7. krog 17.10.20
Boreas Ajdovščina : Komen 1 : 1
Galeb Ankaran : Korte 0 : 5
Bistrc Irbis : Idrija 6 : 0
Košana : Renče 4 : 0