TEKMOVANJA
1. krog 13.09.20
13.09.20
Brda : prost
13.09.20
Jadran Dekani : Proteus
10 : 0(5 : 0)
12.09.20
Postojna-Ilirska Bistrica : Idrija
5 : 5(3 : 2)
2. krog 20.09.20
20.09.20
prost : Idrija
20.09.20
Proteus : Postojna-Ilirska Bistrica
1 : 3(1 : 2)
20.09.20
Brda : Jadran Dekani
1 : 1(1 : 0)
3. krog 27.09.20
27.09.20
Jadran Dekani : prost
26.09.20
Postojna-Ilirska Bistrica : Brda
0 : 4(0 : 1)
27.09.20
Idrija : Proteus
4 : 2(1 : 1)
4. krog 04.10.20
04.10.20
prost : Proteus
04.10.20
Brda : Idrija
04.10.20
Jadran Dekani : Postojna-Ilirska Bistrica
6 : 2(2 : 1)
5. krog 11.10.20
11.10.20
Postojna-Ilirska Bistrica : prost
11.10.20
Idrija : Jadran Dekani
()
11.10.20
Proteus : Brda
Idrija : Jadran Dekani
6. krog 18.10.20
18.10.20
prost : Brda
18.10.20
Proteus : Jadran Dekani
0 : 10(0 : 3)
18.10.20
Idrija : Postojna-Ilirska Bistrica
7. krog 08.11.20
08.11.20
Idrija : prost
07.11.20
Postojna-Ilirska Bistrica : Proteus
08.11.20
Jadran Dekani : Brda
8. krog 15.11.20
15.11.20
prost : Jadran Dekani
15.11.20
Brda : Postojna-Ilirska Bistrica
15.11.20
Proteus : Idrija
9. krog 21.03.21
21.03.21
Proteus : prost
21.03.21
Idrija : Brda
20.03.21
Postojna-Ilirska Bistrica : Jadran Dekani
10. krog 28.03.21
28.03.21
prost : Postojna-Ilirska Bistrica
28.03.21
Jadran Dekani : Idrija
28.03.21
Brda : Proteus
11. krog 11.04.21
11.04.21
1 uvrščeno moštvo : prost
11.04.21
2 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
11.04.21
3 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
12. krog 18.04.21
18.04.21
3 uvrščeno moštvo : prost
18.04.21
4 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
18.04.21
5 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
13. krog 09.05.21
09.05.21
prost : 5 uvrščeno moštvo
09.05.21
1 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
09.05.21
2 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
14. krog 16.05.21
16.05.21
2 uvrščeno moštvo : prost
16.05.21
3 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
16.05.21
4 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
15. krog 23.05.21
23.05.21
prost : 4 uvrščeno moštvo
23.05.21
5 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
23.05.21
1 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 20/21
7. krog 17.10.20
Boreas Ajdovščina : Komen 1 : 1
Galeb Ankaran : Korte 0 : 5
Bistrc Irbis : Idrija 6 : 0
Košana : Renče 4 : 0