ORGANI IN KOMISIJE MNZ Nova Gorica

ORGANI IN KOMISIJE

26.06.2016

Izvršni odbor  

Tomaž Horvat - predsednik Medobčinske nogometne zveze Nova Gorica

Otmar Komel - podpredsednik Medobčinske nogometne zveze Nova Gorica

Uroš Bensa - podpredsednik Medobčinske nogometne zveze Nova Gorica

Hari Arčon predsednik Nogometnega društva Gorica

Jernej Rehar - predsednik Nogometnega kluba Brda Dobrovo

Sebastjan Komel- predsednik Nogometnega društva Bilje

Bojan Adžić - predsednik Nogometnega društva Primorje

Dominik Panič - predsednik Nogometnega kluba Vipava

Erik Kovic - predsednik Nogometnega društva Adria

Žan Isakoski Drole  - predsednik Nogometnega kluba Tolmin

Andrej Furlan -  predsednik Nogometnega društva Renče

Branko Velišček - predsednik Kluba malega nogometa Oplast Kobarid

Žan Menart - predsednik Nogometnega kluba Idrija

Borut Kopač - predsednik Društva nogometnih sodnikov Nova Gorica

Bezjak Dušan - predsednik Društva nogometnih trenerjev Nova Gorica

 

Nadzorni odbor 

Urša Jereb (predsednica)

Marjan Horvat

Andrej Baša

 

Arbitražni svet 

Aleš Brecelj (predsednik)

Matjaž Vodopivec

Andrej Jelinčič 

 

Odbor za nujne zadeve

Tomaž Horvat  (predsednik)

Otmar Komel (podpredsednik)

Uroš Bensa (podpredsednik)

Monika Simčič Batagelj (sekretarka)

 

Sekretarka

Monika Simčič Batagelj



Vodja tekmovanja

Nejc Jelen



Delegiranje sodnikov

Matej Rustja

 

Disciplinski sodnik

Alojz Žerak

 

Komisija za mali nogomet

Miloš Popović (predsednik)

Osman Hajdić (namestnik predsednika)

Slaviša Božič

 

Mladinska komisija

Otmar Komel (predsednik)

Mitja Lavrenčič (namestnik predsednika)

Enes Demirović

 

Komisija za objekte

Borut Kopač (predsednik)

Nebojša Božunović (namestnik predsednika)

Bogomir Nemec

 

Komisija za predpise

Branko Velišček (predsednik)

Dominik Panič (namestnik predsednika)

Tomaž Winkler

Aleš Kokot

 

Komisija za priznanja

Tomaž Horvat (predsednik)

Darjo Leban (namestnik predsednika)

Jernej Rehar

Tomaž Sulič

 

Strokovna komisija

Uroš Bensa (predsednik)

Matej Debenjak (namestnik predsednika)

Jan Vidic

Simon Živec

Darjo Koblar

 

Komisija za ženski nogomet

Andrej Furlan (predsednik)

Brigita Habjan Štolfa (namestnica predsednika)

Dušan Bezjak

 

Komisija za pritožbe

Žan Menart (predsednik)

Stojan Koren (namestnik predsednika)

Hari Arčon

 

Mednarodna komisija

Bogomir Nemec (predsednik)

Bojan Adžić (namestnik predsednika)

Otmar Komel

 

Registracije igralcev

Ana Bucik


Koordinator "Nogomet za vse"

Andi Mamič

 
 

 

REZULTATI TEKEM