DELEGIRANJE SODNIKOV IN DELEGATOV
Osveženo 18.03.24 ob 21:57
2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 19. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
24.03.24 ob 14.00
1 uvrščeno moštvo : 10 uvrščeno moštvo
GS:
24.03.24 ob 14.00
2 uvrščeno moštvo : 9 uvrščeno moštvo
GS:
24.03.24 ob 14.00
3 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
GS:
24.03.24 ob 14.00
4 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
GS:
24.03.24 ob 14.00
5 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
GS:
24.03.24 ob 13.00
Kalcer Radomlje : Arne Tabor 69
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:
23.03.24 ob 14.00
Bilje : Tabor Sežana
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:
23.03.24 ob 12.00
AH Vrtač Triglav Kranj : Vrhnika
Športni center Kranj - igrišče z UT
GS:
24.03.24 ob 12.00
Roltek Dob : Jadran Dekani
Športni park Dob
GS:
23.03.24 ob 12.00
IB 1975 Ljubljana : Primorje
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:
2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 20. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.03.24 ob 14.00
5 uvrščeno moštvo : 10 uvrščeno moštvo
GS:
30.03.24 ob 14.00
6 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
GS:
30.03.24 ob 14.00
7 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
GS:
30.03.24 ob 14.00
8 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
GS:
30.03.24 ob 14.00
9 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
GS:
30.03.24 ob 14.00
IB 1975 Ljubljana : Arne Tabor 69
GS:
30.03.24 ob 14.00
Primorje : Roltek Dob
GS:
30.03.24 ob 14.00
Jadran Dekani : AH Vrtač Triglav Kranj
GS:
30.03.24 ob 14.00
Vrhnika : Bilje
GS:
30.03.24 ob 14.00
Tabor Sežana : Kalcer Radomlje
GS:
2. LIGA U15 ZAHOD 19. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
24.03.24 ob 12.00
1 uvrščeno moštvo : 10 uvrščeno moštvo
GS:
24.03.24 ob 12.00
2 uvrščeno moštvo : 9 uvrščeno moštvo
GS:
24.03.24 ob 12.00
3 uvrščeno moštvo : 8 uvrščeno moštvo
GS:
24.03.24 ob 12.00
4 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
GS:
24.03.24 ob 12.00
5 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
GS:
24.03.24 ob 11.00
Kalcer Radomlje : Arne Tabor 69
Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod
GS:
23.03.24 ob 12.00
Bilje : Tabor Sežana
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:
23.03.24 ob 10.00
AH Vrtač Triglav Kranj : Vrhnika
Športni center Kranj - igrišče z UT
GS:
24.03.24 ob 10.00
Roltek Dob : Jadran Dekani
Športni park Dob
GS:
23.03.24 ob 10.00
IB 1975 Ljubljana : Primorje
Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT
GS:
2. LIGA U15 ZAHOD 20. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
30.03.24 ob 12.00
5 uvrščeno moštvo : 10 uvrščeno moštvo
GS:
30.03.24 ob 12.00
6 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
GS:
30.03.24 ob 12.00
7 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
GS:
30.03.24 ob 12.00
8 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
GS:
30.03.24 ob 12.00
9 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
GS:
30.03.24 ob 12.00
IB 1975 Ljubljana : Arne Tabor 69
GS:
30.03.24 ob 12.00
Primorje : Roltek Dob
GS:
30.03.24 ob 12.00
Jadran Dekani : AH Vrtač Triglav Kranj
GS:
30.03.24 ob 12.00
Vrhnika : Bilje
GS:
30.03.24 ob 12.00
Tabor Sežana : Kalcer Radomlje
GS:
Primorska liga mladincev U19 12. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
16.03.24 ob 11.00
Adria : Brda
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:
Primorska liga mladincev U19 13. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
22.03.24 ob 18.00
Brda : Vipava
Športni park Vipolže
GS:Abdijanović Omer
1S:Tanović Ariel 2S:Knez Klemen
23.03.24 ob 12.30
Primorje : Adria
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:Hajdić Osman
1S:Knez Klemen
24.03.24 ob 11.00
Bistrc IRBIS : Izola
Nogometni ŠC Podgrad
GS:
Primorska liga kadetov U17 12. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.03.24 ob 16.30
Hidria Tolmin : Adria
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:Abdijanović Omer
Primorska liga kadetov U17 14. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.03.24 ob 15.00
DMN Gorica : Adria
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:
28.03.24 ob 19.00
Portorož Piran : Izola
Stadion Pod obzidjem Piran
GS:
Primorska liga kadetov U17 18. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
31.03.24 ob 12.00
Hidria Tolmin : Izola
Športni park Brajda, Tolmin
GS:
Primorska liga starejših dečkov U15 11. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
27.03.24 ob 17.00
Brda : Proteus
Športni park Vipolže - pomožno igrišče z UT
GS:
Primorska liga starejših dečkov U15 12. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
09.03.24 ob 10.00
PRELOŽENO
Cerknica : Brda
Igrišče Koleno Cerknica
GS:
Primorska liga starejših dečkov U15 13. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.03.24 ob 17.00
Vipava Komen : Železničar Bistrc
Igrišče NK Vipava (vojaško igrišče)
GS:Leban Erik
17.03.24 ob 10.00
Adria : Portorož Piran
Igrišče Pri Štantu Miren
GS:
Primorska liga starejših dečkov U15 14. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.03.24 ob 10.00
Primorje : Galeb Ankaran
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:
23.03.24 ob 10.00
Proteus : Oplast Kobarid
Športni park Postojna
GS:
23.03.24 ob 10.00
Cerknica : Gorica
Igrišče Koleno Cerknica
GS:
24.03.24 ob 10.00
Bilje : Jadran Dekani
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:
23.03.24 ob 10.00
Železničar Bistrc : Brda
Nogometni ŠC Podgrad
GS:
23.03.24 ob 11.00
Koper A : Vipava Komen
ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT
GS:
23.03.24 ob 13.00
DMN Gorica : Adria
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:
28.03.24 ob 17.00
Portorož Piran : Izola
Stadion Pod obzidjem Piran
GS:
Primorska liga starejših dečkov U15 18. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
31.03.24 ob 10.00
Hidria Tolmin : Izola
Športni park Log, Tolmin
GS:
MNZ NG Mlajši dečki U13/12 12. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
11.03.24 ob 17.00
PRELOŽENO
Hidria Tolmin : Brda
Športni park Brajda, Tolmin
GS:Leban Patrik
MNZ NG Mlajši dečki U13/12 13. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
18.03.24 ob 17.30
Vipava : Hidria Tolmin
Igrišče NK Vipava (vojaško igrišče)
GS:Peljhan Matjaž
MNZ NG Mlajši dečki U13/12 14. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.03.24 ob 17.00
Hidria Tolmin : Primorje
Športni park Brajda, Tolmin
GS:Leban Patrik
25.03.24 ob 17.30
Gorica : DMN Gorica
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:Tanović Ariel
25.03.24 ob 17.30
Bilje : Brda
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:
25.03.24 ob 17.30
Idrija : Vipava
Mestni stadion Idrija
GS:
MNZ NG Mlajši dečki U12/13 8. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
04.03.24 ob 16.00
Vodice Šempas : Primorje U12
Igrišče Vodice Šempas
GS:Berginc Tim
MNZ NG Mlajši dečki U12/13 12. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
11.03.24 ob 16.30
PRELOŽENO
Oplast Kobarid : Adria Renče
Športni park Kobarid
GS:Kurinčič Marko
11.03.24 ob 17.30
PRELOŽENO
Gorica U12 : Hidria Tolmin U12
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:Ruhotina Nihad
MNZ NG Mlajši dečki U12/13 13. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
27.03.24 ob 19.00
Primorje U12 : Vipava U12
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:Ruhotina Nihad
MNZ NG Mlajši dečki U12/13 14. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
25.03.24 ob 17.30
Ledine : Vodice Šempas
Igrišče NK Ledine
GS:Jug Tadej
25.03.24 ob 17.30
Oplast Kobarid : Primorje U12
Športni park Kobarid
GS:Kurinčič Marko
25.03.24 ob 17.30
Vipava U12 : Hidria Tolmin U12
Igrišče NK Vipava (vojaško igrišče)
GS:Lavrenčič Rok
25.03.24 ob 17.30
Bilje U12 : Gorica U12
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:
MNZ NG Starejši cicibani U11 11. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
07.03.24 ob
PRELOŽENO
Hidria Tolmin : Idrija
Športni park Brajda, Tolmin
GS:
09.03.24 ob 11.30
PRELOŽENO
DMN Gorica : Vipava
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:
MNZ NG Starejši cicibani U11 12. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
24.03.24 ob 10.00
Idrija : Ledine
Mestni stadion Idrija
GS:
14.03.24 ob 17.30
PRELOŽENO
Renče Adria : Gorica U11
Igrišče Renče
GS:
MNZ NG Starejši cicibani U11 13. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
10.03.24 ob
PRELOŽENO
Hidria Tolmin : Primorje U10
Športni park Brajda, Tolmin
GS:
21.03.24 ob 18.30
Primorje : Oplast Kobarid
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:
21.03.24 ob 17.30
PRELOŽENO
Bilje : Renče Adria
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:
21.03.24 ob 17.30
Ledine : Vodice Šempas
Igrišče NK Ledine
GS:
23.03.24 ob 11.00
DMN Gorica : Idrija
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:
21.03.24 ob 17.00
Brda : Vipava
Športni park Vipolže - pomožno igrišče z UT
GS:
23.03.24 ob 10.00
Gorica U11 : Gorica U10
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:
MNZ NG Starejši cicibani U11 14. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
28.03.24 ob 17.30
Ekipa 2 : Ekipa 7
GS:
28.03.24 ob 17.30
Ekipa 3 : Ekipa 6
GS:
28.03.24 ob 17.30
Ekipa 4 : Ekipa 5
GS:
MNZ NG Mlajši cicibani U9 21. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.03.24 ob 09.00
Bilje U9 : Bilje U8
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:
23.03.24 ob 09.00
Bilje U9 : Gorica U9
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:
23.03.24 ob 09.00
Bilje U9 : Renče
Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT
GS:
MNZ NG Mlajši cicibani U9 22. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
24.03.24 ob 10.00
Adria : Vodice Šempas
Igrišče Pri Štantu Miren - pomožno igr.
GS:
24.03.24 ob 10.00
Adria : Oplast Kobarid
Igrišče Pri Štantu Miren - pomožno igr.
GS:
24.03.24 ob 10.00
Adria : Gorica U8
Igrišče Pri Štantu Miren - pomožno igr.
GS:
MNZ NG Mlajši cicibani U9 23. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.03.24 ob
Primorje U9 : Primorje U8
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:
23.03.24 ob
Primorje U9 : Idrija U9
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:
23.03.24 ob
Primorje U9 : Idrija U8
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:
23.03.24 ob
Primorje U9 : Ledine
ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT
GS:
MNZ NG Mlajši cicibani U9 24. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
23.03.24 ob 09.00
DMN Gorica : Vipava
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:
23.03.24 ob 09.00
DMN Gorica : Brda
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:
23.03.24 ob 09.00
DMN Gorica : Hidria Tolmin
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:
Transfrontaliero 6. krog
GS - glavni sodnik 1S - sodnik 1. pomočnik 2S - sodnik 2. pomočnik D - delegat
20.03.24 ob 19.00
Primorje : UF Isontina
GS:Rudolf Matjaž
20.03.24 ob 18.00
Cormonese : Bilje
GS:
20.03.24 ob 18.45
DMN Gorica : Atlas
Športni park Nova Gorica-igrišče z UT
GS:Tanović Ariel
20.03.24 ob 18.00
Bisiaca : Adria
GS:
20.03.24 ob 18.00
Triestina Isontino : Gorica
GS:
27.03.24 ob 18.00
Tolmin : Pro Gorizia
Športni park Log, Tolmin
GS:Leban Patrik
REZULTATI TEKEM
2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 23/24 | |
18. krog 17.03.24 | |
IB 1975 Ljubljana : Kalcer Radomlje | 0 : 6 |
AH Vrtač Triglav Kranj : Tabor Sežana | 4 : 0 |
IB 1975 Ljubljana : Kalcer Radomlje | 0 : 6 |
Roltek Dob : Primorje | 3 : 0 |
Bilje : Arne Tabor 69 | 7 : 2 |
Jadran Dekani : Vrhnika | 2 : 1 |