Transfrontaliero 2019
Zapisnik: Polfinale 10.04.19
TEKMA: Fiumicello - Gradisca 0 : 7 (0 : 3)
Fiumicello - Fiumicello Gledalcev: 100
Glavni sodnik Bubek Alen
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat: Komel Bogdan
POSTAVI
Fiumicello
Priimek in ime
1
Cudicio Lorenzo (V)
2
Scapati Federico
3
Vanzo Elia (K)
4
Pellis Samuele
5
Pinat Gabriele
6
Alessio Giacomo
7
Corradini Giulio
8
Plett Davide
9
Ulian Simone
10
Bigollo Romeo
11
Bergamasco Andrea
Gradisca
Priimek in ime
1
Ioan Giacomo (V)
2
Cargnelutti Alex
3
Muset Nathan
4
Felline Luca
5
Mastantuoni Francesco
6
Luxich Mattia (K)
7
Dissabo Alex
8
Bergagna Daniele
9
Lombardo Francesco
10
Amasio Luca
11
Medeot Gabriele
Rezervni igralci
Priimek in ime
12
Turci Sebastiano (V)
13
Cecot Gabriele
14
Comuzzi Simone
16
Pecchiari Francesco
17
Fernetti Sebastiano
18
Pappacena Riccardo
20
Ustulin Filippo (V)
Trener
Dijust Alessandro
Rezervni igralci
Priimek in ime
12
Felline Francesco (V)
13
Gaspardis Tommaso
14
Molli Marco
15
Cecchin Samuel
16
Bozza Luigi
17
Di Gregorio Brando
Trener
Moretti Roberto
STRELCI
Fiumicello
Gradisca
0 : 1     5 - Mastantuoni Francesco (4')
0 : 2     11 - Medeot Gabriele (15')
0 : 3     4 - Felline Luca (29')
0 : 4     8 - Bergagna Daniele (42')
0 : 5     10 - Amasio Luca (49')
0 : 6     10 - Amasio Luca (52')
0 : 7     9 - Lombardo Francesco (61')
OPOMINJANI
Fiumicello
Gradisca
IZKLJUČENI
MENJAVE
Fiumicello
Minuta
Igralec
40'
12 - Turci Sebastiano
40'
1 - Cudicio Lorenzo
46'
14 - Comuzzi Simone
46'
5 - Pinat Gabriele
56'
16 - Pecchiari Francesco
56'
8 - Plett Davide
59'
13 - Cecot Gabriele
59'
2 - Scapati Federico
59'
17 - Fernetti Sebastiano
59'
9 - Ulian Simone
62'
18 - Pappacena Riccardo
62'
4 - Pellis Samuele
Gradisca
Minuta
Igralec
36'
17 - Di Gregorio Brando
36'
4 - Felline Luca
46'
15 - Cecchin Samuel
46'
7 - Dissabo Alex
51'
12 - Felline Francesco
51'
1 - Ioan Giacomo
53'
13 - Gaspardis Tommaso
53'
2 - Cargnelutti Alex
64'
14 - Molli Marco
64'
9 - Lombardo Francesco
67'
16 - Bozza Luigi
67'
8 - Bergagna Daniele

REZULTATI TEKEM

3.SNL ZAHOD 18/19
28. krog 02.06.19
Primorje : TKK Tolmin 2 : 2
Fama Vipava : Koper 3 : 1
Elta Izola : Adria 0 : 3
Plama Podgrad : Jadran HK 0 : 0