Transfrontaliero 2019
Zapisnik: 3. krog 06.03.19
TEKMA: Fiumicello - Bilje 3 : 2 (2 : 1)
Fiumicello - Fiumicello Gledalcev: 40
Glavni sodnik Bensa Uroš
1. pomočnik:
2. pomočnik:
Delegat: Simon Daniele
POSTAVI
Fiumicello
Priimek in ime
1
Cudicio Lorenzo (V)
2
Scapati Federico
3
Pinat Gabriele
4
Pellis Samuele
5
Corradini Giulio
6
Comuzzi Simone
7
Ulian Simone
8
Tentor Alessio
9
Namoini Fabrizio (K)
10
Plett Davide
11
Bergamasco Andrea
Bilje
Priimek in ime
1
Štrukelj Patrik (V)
2
Petelin Kris
3
Rodman Erazem
4
Harej Miha
5
Komel Miha
6
Hergli Joel
7
Kukanja Urban
8
Gleščič Anej
9
Koron Andraž
10
Žunec Bor (K)
11
Nikolov Nikola
Rezervni igralci
Priimek in ime
12
Ustulin Filippo (V)
13
Bigollo Romeo
15
Cecot Gabriele
16
Pecchiari Francesco
17
Fernetti Sebastiano
Trener
Dijust Alessandro
Rezervni igralci
Priimek in ime
12
Pavlica Tevž (V)
13
Gocevski Antonio
14
Bizjak Tine
15
Kozar Matija
16
Šinigoj Mark
17
Stanič Emanuel
18
Ledinek Lozej Jakob
Trener
Mozetič Igor
STRELCI
Fiumicello
1 : 1     7 - Ulian Simone (15')
3 : 1     9 - Namoini Fabrizio (19')
2 : 1     9 - Namoini Fabrizio (23')
Bilje
0 : 1     3 - Rodman Erazem (10')
3 : 2     18 - Ledinek Lozej Jakob (28')11m
OPOMINJANI
Fiumicello
11 - Bergamasco Andrea (12')
Bilje
12 - Pavlica Tevž (49')
13 - Gocevski Antonio (56')
15 - Kozar Matija (65')
14 - Bizjak Tine (71')
IZKLJUČENI
11 - Bergamasco Andrea (34')
MENJAVE
Fiumicello
Minuta
Igralec
45'
13 - Bigollo Romeo
45'
6 - Comuzzi Simone
55'
15 - Cecot Gabriele
55'
7 - Ulian Simone
57'
12 - Ustulin Filippo
57'
1 - Cudicio Lorenzo
60'
16 - Pecchiari Francesco
60'
10 - Plett Davide
60'
17 - Fernetti Sebastiano
60'
4 - Pellis Samuele
Bilje
Minuta
Igralec
30'
18 - Ledinek Lozej Jakob
30'
11 - Nikolov Nikola
36'
12 - Pavlica Tevž
36'
1 - Štrukelj Patrik
42'
13 - Gocevski Antonio
42'
6 - Hergli Joel
42'
14 - Bizjak Tine
42'
2 - Petelin Kris
42'
17 - Stanič Emanuel
42'
9 - Koron Andraž
45'
16 - Šinigoj Mark
45'
7 - Kukanja Urban
45'
15 - Kozar Matija
45'
3 - Rodman Erazem

REZULTATI TEKEM

3.SNL ZAHOD 18/19
28. krog 02.06.19
Primorje : TKK Tolmin 2 : 2
Fama Vipava : Koper 3 : 1
Elta Izola : Adria 0 : 3
Plama Podgrad : Jadran HK 0 : 0