3.SNL ZAHOD 18/19
Zapisnik: 18. krog 24.03.19
TEKMA: Plama Podgrad - Koper 1 : 6 (1 : 3)
Koper - ŠRC Bonifika Koper Gledalcev: 150
Glavni sodnik Lazić Aleksandar
1. pomočnik: Čeganjac Andrej
2. pomočnik: Majhen Matija
Delegat: Antolin Rudi
POSTAVI
Plama Podgrad
Priimek in ime
2
Božič Deni (K)
3
Beltram Luka
7
Mezgec Klemen
9
Đurić Igor
10
Tomažič Tadej
11
Ujčič Patrik
15
Miklavčič Vid
17
Škrlj Tim
22
Furlan Andraž
23
Kompara Adrijan
95
Gustinčič Tomaž (V)
Koper
Priimek in ime
5
Cerovec Denis
7
Guberac Ivica (K)
12
Grlj Antonio (V)
14
Badžim Luka
19
Čavalić Amir
20
Baša Edi
21
Angov Dejan
27
Hadžić Damir
32
Petrović Matija
77
Šolaja Rene
97
Andjelić Stefan
Rezervni igralci
Priimek in ime
1
Počkaj Anže (V)
4
Bizjak Lovro
6
Vrh Tine
8
Kirn Matej
14
Tomažič Matija
18
Kompare Matej
20
Jagodnik Mitja
Trener
Počkaj Damjan
Rezervni igralci
Priimek in ime
2
Opara Žiga
6
Cvek Kristjan
23
Tomić Željko
29
Verunica Mateo
41
Bužan Primož (V)
70
Gajšek Robi
Trener
Nikčevič Novica
STRELCI
Plama Podgrad
1 : 3     15 - Miklavčič Vid (29')
Koper
0 : 1     7 - Guberac Ivica (22')
0 : 2     77 - Šolaja Rene (23')
0 : 3     7 - Guberac Ivica (25')
1 : 4     20 - Baša Edi (51')
1 : 5     77 - Šolaja Rene (54')
1 : 6     7 - Guberac Ivica (61')
OPOMINJANI
Plama Podgrad
11 - Ujčič Patrik (55')
3 - Beltram Luka (68')
Koper
20 - Baša Edi (50')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Plama Podgrad
Minuta
Igralec
71'
6 - Vrh Tine
71'
3 - Beltram Luka
71'
18 - Kompare Matej
71'
9 - Đurić Igor
80'
4 - Bizjak Lovro
80'
7 - Mezgec Klemen
80'
20 - Jagodnik Mitja
80'
11 - Ujčič Patrik
85'
8 - Kirn Matej
85'
15 - Miklavčič Vid
Koper
Minuta
Igralec
57'
29 - Verunica Mateo
57'
77 - Šolaja Rene
71'
70 - Gajšek Robi
71'
20 - Baša Edi
71'
2 - Opara Žiga
71'
21 - Angov Dejan
71'
6 - Cvek Kristjan
71'
32 - Petrović Matija
85'
23 - Tomić Željko
85'
97 - Andjelić Stefan

REZULTATI TEKEM

3.SNL ZAHOD 18/19
28. krog 02.06.19
Primorje : TKK Tolmin 2 : 2
Fama Vipava : Koper 3 : 1
Elta Izola : Adria 0 : 3
Plama Podgrad : Jadran HK 0 : 0