Primorska mladinska liga 17/18
Zapisnik: 22. krog 16.05.18
TEKMA: Koper B - Tabor Sežana 2 : 6 (0 : 5)
Koper - ŠRC Bonifika Koper - igrišče z UT Gledalcev: 30
Glavni sodnik Kristofer Franca
1. pomočnik: Špeh Nik
2. pomočnik: Bytyqi lirim
Delegat:
POSTAVI
Koper B
Priimek in ime
3
Fernandes De Carvalho Diego
7
Bordon Vanja
11
Gavrić Aleksandar
12
Zupet Klemen (V)
18
Pucer Tar (K)
19
Bonaca Artur
23
Jakomin Mark
27
Sazonov Stjepan
33
Boroja Alex
60
Mustić Aleks
70
Vidmar Gabrijel
Tabor Sežana
Priimek in ime
1
Grabar Rok (V)
2
Sila Jaka
3
Hajdaraj David
4
Čermelj Jan
5
Črgan Matej (K)
6
Bratina Mark
7
Ceglar Žiga
8
Šabec Andraž
9
Malalan Aleksander
10
Gerzić Sean
11
Kovačič Nik
Rezervni igralci
Priimek in ime
17
Kerezovič Aleks
21
Mežnar Matevž
28
Rupnik Kristjan
55
Hurtić Hamdija
88
Koren Rok
Trener
Šmon Aleš
Rezervni igralci
Priimek in ime
13
Rener Arian
14
Destani Ermal
15
Hajdaraj Erik
16
Ilić Marko
17
Simić Saša
18
Ćumurdžić Tilen
Trener
Makivić Dejan
STRELCI
Koper B
1 : 6     88 - Koren Rok (68')
2 : 6     55 - Hurtić Hamdija (90')
Tabor Sežana
0 : 1     10 - Gerzić Sean (2')
0 : 2     11 - Kovačič Nik (4')
0 : 3     5 - Črgan Matej (12')
0 : 4     9 - Malalan Aleksander (17')
0 : 5     4 - Čermelj Jan (19')
0 : 6     9 - Malalan Aleksander (54')
OPOMINJANI
Koper B
88 - Koren Rok (71')
Tabor Sežana
11 - Kovačič Nik (67')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Koper B
Minuta
Igralec
45'
17 - Kerezovič Aleks
45'
11 - Gavrić Aleksandar
45'
21 - Mežnar Matevž
45'
7 - Bordon Vanja
45'
28 - Rupnik Kristjan
45'
3 - Fernandes De Carvalho Diego
54'
88 - Koren Rok
54'
27 - Sazonov Stjepan
55'
55 - Hurtić Hamdija
55'
18 - Pucer Tar
Tabor Sežana
Minuta
Igralec
65'
14 - Destani Ermal
65'
10 - Gerzić Sean
65'
17 - Simić Saša
65'
7 - Ceglar Žiga
72'
18 - Ćumurdžić Tilen
72'
2 - Sila Jaka
76'
16 - Ilić Marko
76'
8 - Šabec Andraž
82'
13 - Rener Arian
82'
9 - Malalan Aleksander

REZULTATI TEKEM

3.SNL ZAHOD 18/19
28. krog 02.06.19
Primorje : TKK Tolmin 2 : 2
Fama Vipava : Koper 3 : 1
Elta Izola : Adria 0 : 3
Plama Podgrad : Jadran HK 0 : 0