2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 20/21
Zapisnik: 2. krog 05.09.20
TEKMA: Interblock - Labys Mengo 28 7 : 0 (4 : 0)
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 1
Glavni sodnik Benko Danijel
1. pomočnik: Radujko Đorđe
2. pomočnik: Mušić Haris
Delegat: Bezjak Dušan
POSTAVI
Interblock
Priimek in ime
1
Popović Mark (V)
3
Belič Žan
4
Tršan Tom
5
Cvelfer Domadenik Mark
6
Brus Gaj
11
Kušar Marcel
14
Javor Edvin
15
Kajtazovič Luka
16
Ignjatović Dušan
17
Šabić Tin (K)
19
Lambergar Kal Dominik
Labys Mengo 28
Priimek in ime
1
Kovačič Domen (V)
4
Tomc Jakob
7
Cerar Tim
8
Muratović Elvis
10
Ružnić Arijan
14
Simionov Blažej
15
Flerin Rok
16
Povšič Matej
18
Svetlin Domen (K)
19
Gromilić Damir
21
Zupančič Luka
Rezervni igralci
Priimek in ime
2
Salkić Ermin
8
Novakovič Filip
9
Aksalić Albin
10
Avdić Marko
12
Panić Dejan (V)
13
Pleško Žan
18
Koštić Eldin
Trener
Đorđevič Jure
Rezervni igralci
Priimek in ime
3
Prostor Rio
5
Piskar Gal
9
Lamut Lan
11
Gorenc Bine
17
Kovačič Nejc
20
Novak Jaka
22
Pivec Jan
Trener
Bašić Meho
STRELCI
Interblock
1 : 0     11 - Kušar Marcel (10')
2 : 0     11 - Kušar Marcel (15')
3 : 0     17 - Šabić Tin (22')11m
4 : 0     14 - Javor Edvin (30')
5 : 0     14 - Javor Edvin (50')
6 : 0     8 - Novakovič Filip (60')
7 : 0     18 - Koštić Eldin (73')
Labys Mengo 28
OPOMINJANI
Interblock
5 - Cvelfer Domadenik Mark (31')
13 - Pleško Žan (57')
Labys Mengo 28
8 - Muratović Elvis (23')
18 - Svetlin Domen (34')
17 - Kovačič Nejc (76')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Interblock
Minuta
Igralec
41'
10 - Avdić Marko
41'
16 - Ignjatović Dušan
41'
18 - Koštić Eldin
41'
11 - Kušar Marcel
47'
8 - Novakovič Filip
47'
6 - Brus Gaj
55'
13 - Pleško Žan
55'
15 - Kajtazovič Luka
57'
9 - Aksalić Albin
57'
14 - Javor Edvin
Labys Mengo 28
Minuta
Igralec
26'
9 - Lamut Lan
26'
10 - Ružnić Arijan
41'
17 - Kovačič Nejc
41'
4 - Tomc Jakob
41'
22 - Pivec Jan
41'
16 - Povšič Matej
63'
20 - Novak Jaka
63'
18 - Svetlin Domen
73'
3 - Prostor Rio
73'
8 - Muratović Elvis

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 20/21
7. krog 17.10.20
Boreas Ajdovščina : Komen 1 : 1
Galeb Ankaran : Korte 0 : 5
Bistrc Irbis : Idrija 6 : 0
Košana : Renče 4 : 0