2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 20/21
Zapisnik: 6. krog 04.10.20
TEKMA: Arne Tabor 69 - Labys Mengo 28 3 : 0 (1 : 0)
Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod Gledalcev: 1
Glavni sodnik Rozman Kristian
1. pomočnik: Vidergar Matej
2. pomočnik: Andrejka Jure
Delegat: Ileršič Igor
POSTAVI
Arne Tabor 69
Priimek in ime
1
Gawish Basel (V)
2
Tekavčič Lan
3
Škerl Jakob
4
Novak Domen
5
Todorović Teodor
6
Pograjc Matej
7
Hribljan Andrej
8
Dukić Luka
9
Erčulj Kristian
10
Ahmetović Davud
11
Andraschhe Leo (K)
Labys Mengo 28
Priimek in ime
1
Kovačič Domen
5
Huskić Petrov Tai
7
Cerar Tim
8
Muratović Elvis
9
Gromilić Damir
11
Ružnić Arijan
14
Zupančič Luka
15
Piskar Gal
18
Svetlin Domen (K)
21
Flerin Rok
22
Simionov Blažej
Rezervni igralci
Priimek in ime
12
Howland Alex Peter
13
Pristav Matic
14
Vilić Adnan
15
Supančič Nejc
Trener
Puc Blaž
Rezervni igralci
Priimek in ime
2
Kalabić Amar
3
Prostor Rio
4
Tomc Jakob
16
Gorenc Bine
17
Kovačič Nejc
19
Lamut Lan
20
Novak Jaka
Trener
Bašić Meho
STRELCI
Arne Tabor 69
1 : 0     7 - Hribljan Andrej (15')
2 : 0     13 - Pristav Matic (70')
3 : 0     9 - Erčulj Kristian (78')
Labys Mengo 28
OPOMINJANI
Arne Tabor 69
11 - Andraschhe Leo (19')
10 - Ahmetović Davud (55')
8 - Dukić Luka (57')
7 - Hribljan Andrej (61')
14 - Vilić Adnan (79')
Labys Mengo 28
18 - Svetlin Domen (35')
14 - Zupančič Luka (36')
11 - Ružnić Arijan (37')
21 - Flerin Rok (70')
IZKLJUČENI
18 - Svetlin Domen (50')
MENJAVE
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
53'
14 - Vilić Adnan
53'
11 - Andraschhe Leo
62'
13 - Pristav Matic
62'
10 - Ahmetović Davud
75'
15 - Supančič Nejc
75'
8 - Dukić Luka
Labys Mengo 28
Minuta
Igralec
30'
20 - Novak Jaka
30'
7 - Cerar Tim
41'
19 - Lamut Lan
41'
11 - Ružnić Arijan
67'
17 - Kovačič Nejc
67'
20 - Novak Jaka
67'
4 - Tomc Jakob
67'
14 - Zupančič Luka
75'
2 - Kalabić Amar
75'
22 - Simionov Blažej

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 20/21
7. krog 17.10.20
Boreas Ajdovščina : Komen 1 : 1
Galeb Ankaran : Korte 0 : 5
Bistrc Irbis : Idrija 6 : 0
Košana : Renče 4 : 0