2. SLOVENSKA KADETSKA LIGA ZAHOD 20/21
Zapisnik: 4. krog 19.09.20
TEKMA: Interblock - Vitanest Bilje 3 : 4 (1 : 1)
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 1
Glavni sodnik Keserović Semir
1. pomočnik: Kos Mitja
2. pomočnik: Duščak Nejc
Delegat: Dasović Dragan
POSTAVI
Interblock
Priimek in ime
1
Popović Mark (V)
3
Belič Žan
4
Salkić Ermin
5
Cvelfer Domadenik Mark
6
Brus Gaj
10
Avdić Marko
13
Pleško Žan
14
Javor Edvin
17
Šabić Tin (K)
18
Koštić Eldin
19
Lambergar Kal Dominik
Vitanest Bilje
Priimek in ime
2
Petelin Kris
4
Forčesin Elija
8
Bizjak Batistič Nick
10
Mutavčić Luka
11
Vižin Tadej
12
Žerjal Mark (V)
14
Preradović Nik
15
Harej Miha
17
Vuga Jakob
18
Vitez Mark (K)
20
Ledinek Lozej Jakob
Rezervni igralci
Priimek in ime
2
Malenšek Miha
8
Novakovič Filip
9
Aksalić Albin
11
Kajtazovič Luka
15
Pirc Nal
16
Petje Comuzzi Maj
20
Povše Maks
Trener
Đorđevič Jure
Rezervni igralci
Priimek in ime
9
Zavadlav Miha
16
Kukanja Urban
Trener
Likar Damir
STRELCI
Interblock
1 : 1     10 - Avdić Marko (24')
2 : 1     10 - Avdić Marko (50')
3 : 4     19 - Lambergar Kal Dominik (73')
Vitanest Bilje
0 : 1     4 - Forčesin Elija (15')
2 : 2     20 - Ledinek Lozej Jakob (52')
2 : 3     20 - Ledinek Lozej Jakob (55')
2 : 4     20 - Ledinek Lozej Jakob (69')
OPOMINJANI
Interblock
3 - Belič Žan (8')
5 - Cvelfer Domadenik Mark (40')
10 - Avdić Marko (62')
Vitanest Bilje
20 - Ledinek Lozej Jakob (69')
11 - Vižin Tadej (72')
IZKLJUČENI
10 - Avdić Marko (67')
MENJAVE
Interblock
Minuta
Igralec
44'
11 - Kajtazovič Luka
44'
13 - Pleško Žan
44'
9 - Aksalić Albin
44'
14 - Javor Edvin
55'
15 - Pirc Nal
55'
17 - Šabić Tin
71'
20 - Povše Maks
71'
6 - Brus Gaj
76'
2 - Malenšek Miha
76'
18 - Koštić Eldin
Vitanest Bilje
Minuta
Igralec
73'
16 - Kukanja Urban
73'
10 - Mutavčić Luka
79'
9 - Zavadlav Miha
79'
4 - Forčesin Elija

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 20/21
7. krog 17.10.20
Boreas Ajdovščina : Komen 1 : 1
Galeb Ankaran : Korte 0 : 5
Bistrc Irbis : Idrija 6 : 0
Košana : Renče 4 : 0