2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 20/21
Zapisnik: 7. krog 11.10.20
TEKMA: Vitanest Bilje - Elta Izola 5 : 0 (3 : 0)
Bilje - Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik Rudolf Matjaž
1. pomočnik: Krapež Andraž
2. pomočnik: Bizjak Žiga
Delegat: Sulič Tomaž
POSTAVI
Vitanest Bilje
Priimek in ime
2
Peras Anej
5
Kavčič Matevž
8
Tomasetig Samo
9
Breganti Thomas
11
Ipavec Tilen
12
Vuk Uroš (V)
13
Plajnšek Grega
15
Majstorović Mićo
16
Konjedic Nejc
19
Žunec Lev (K)
20
Furlan Andraž
Elta Izola
Priimek in ime
1
Benet Bor (V)
3
Šepić Carlos
4
Vasić Patrik
6
Vukelić Marko
7
Ramadani Erdogan
8
Berisha Arber
9
Kerma Ian
10
Subašić Eldin
14
Halkić Ajdin (K)
16
Babič Luka
20
Poredoš Štumpf Jan Teo
Rezervni igralci
Priimek in ime
1
Tulisso Martin (V)
3
Japić Diego
6
Nemec Miha
7
Tavčar Veron
10
Lapčević Milan
14
Kovačević Luka
18
Reščič Žan
Trener
Mozetič Igor
Rezervni igralci
Priimek in ime
2
Magdič Erik
5
Božič Nejc
12
Medić Miloš (V)
13
Kostov Matej
15
Jakupović Adnan
18
Božič Rok
19
Silvestro Samuel
Trener
Sejdinovski Sandi
STRELCI
Vitanest Bilje
1 : 0     11 - Ipavec Tilen (15')
2 : 0     9 - Breganti Thomas (18')11m
3 : 0     5 - Kavčič Matevž (44')
4 : 0     9 - Breganti Thomas (50')
5 : 0     11 - Ipavec Tilen (52')
Elta Izola
OPOMINJANI
Vitanest Bilje
Elta Izola
4 - Vasić Patrik (38')
18 - Božič Rok (82')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Vitanest Bilje
Minuta
Igralec
29'
10 - Lapčević Milan
29'
2 - Peras Anej
68'
7 - Tavčar Veron
68'
9 - Breganti Thomas
75'
3 - Japić Diego
75'
15 - Majstorović Mićo
75'
6 - Nemec Miha
75'
16 - Konjedic Nejc
75'
14 - Kovačević Luka
75'
20 - Furlan Andraž
Elta Izola
Minuta
Igralec
43'
18 - Božič Rok
43'
4 - Vasić Patrik
46'
15 - Jakupović Adnan
46'
10 - Subašić Eldin
54'
19 - Silvestro Samuel
54'
20 - Poredoš Štumpf Jan Teo
60'
5 - Božič Nejc
60'
9 - Kerma Ian
74'
13 - Kostov Matej
74'
6 - Vukelić Marko

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 20/21
7. krog 17.10.20
Boreas Ajdovščina : Komen 1 : 1
Galeb Ankaran : Korte 0 : 5
Bistrc Irbis : Idrija 6 : 0
Košana : Renče 4 : 0