2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 20/21
Zapisnik: 2. krog 06.09.20
TEKMA: Primorje eMundia - Tabor Klančar Žerjavi 3 : 1 (1 : 1)
Ajdovščina - ŠC Police Ajdovščina - igrišče z UT Gledalcev: 40
Glavni sodnik Lavrenčič Rok
1. pomočnik: Mask Sara
2. pomočnik: Rudolf Matjaž
Delegat: Komel Otmar
POSTAVI
Primorje eMundia
Priimek in ime
1
Ahčan Žiga (V)
2
Simčič Jernej
4
Širok Rene (K)
5
Poljšak Patrik
6
Ferjančič Nejc
7
Ciperle David
9
Uršič Matic
10
Benedetič Svit Teodor
13
Furlan Mark
14
Lapanja Gašper
17
Bavec Nik
Tabor Klančar Žerjavi
Priimek in ime
1
Hovelja William David (V)
6
Đuričin Dejan
8
Specogna Mattia
11
Agnoletti Andrew
13
Gec Jure
14
Kompare Matic
15
Gajšak Teo
18
Rauter Nik
19
Villatora Leonardo
20
Hlad Miha (K)
23
Udovič Žan
Rezervni igralci
Priimek in ime
3
Horvat Rene
8
Gruntar Anže
11
Mikuž Timotej
15
Bačer Mitja
19
Kodrič Valentin
20
Novak Jure
Trener
Lavrenčič Mitja
Rezervni igralci
Priimek in ime
2
Legiša Gioele Vincenzo
7
Mijatović Staš
9
Balić Anel
10
Petrović Alex
12
Mlinarić Timi (V)
17
Mevlja Blaž
21
Loggia Giacomo
Trener
Barut Uroš
STRELCI
Primorje eMundia
1 : 1     17 - Bavec Nik (7')
2 : 1     17 - Bavec Nik (70')
3 : 1     9 - Uršič Matic (83')
Tabor Klančar Žerjavi
0 : 1     11 - Agnoletti Andrew (1')
OPOMINJANI
Primorje eMundia
4 - Širok Rene (22')
7 - Ciperle David (60')
Tabor Klančar Žerjavi
11 - Agnoletti Andrew (35')
6 - Đuričin Dejan (42')
14 - Kompare Matic (45')
20 - Hlad Miha (58')
23 - Udovič Žan (79')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Primorje eMundia
Minuta
Igralec
59'
8 - Gruntar Anže
59'
10 - Benedetič Svit Teodor
67'
3 - Horvat Rene
67'
6 - Ferjančič Nejc
78'
20 - Novak Jure
78'
17 - Bavec Nik
84'
11 - Mikuž Timotej
84'
7 - Ciperle David
87'
15 - Bačer Mitja
87'
2 - Simčič Jernej
Tabor Klančar Žerjavi
Minuta
Igralec
64'
9 - Balić Anel
64'
19 - Villatora Leonardo
68'
10 - Petrović Alex
68'
14 - Kompare Matic
72'
2 - Legiša Gioele Vincenzo
72'
13 - Gec Jure

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 20/21
7. krog 17.10.20
Boreas Ajdovščina : Komen 1 : 1
Galeb Ankaran : Korte 0 : 5
Bistrc Irbis : Idrija 6 : 0
Košana : Renče 4 : 0