2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 20/21
Zapisnik: 2. krog 05.09.20
TEKMA: Interblock - Labys Mengo 28 2 : 1 (1 : 0)
Ljubljana - Športni park Štefana Beleta Lj.-igr. z UT Gledalcev: 1
Glavni sodnik Mušić Haris
1. pomočnik: Radujko Đorđe
2. pomočnik: Benko Danijel
Delegat: Bezjak Dušan
POSTAVI
Interblock
Priimek in ime
1
Salopek Jure (V)
3
Gruden Oskar
5
Pušlar Luka Jože (K)
6
Brus Enej
7
Kolar Žiga
8
Benček Anže
10
Debeljak Žan
14
Mulej Lovrenc
16
Vukičević Nik
19
Dimc Nik
22
Rep Leon
Labys Mengo 28
Priimek in ime
2
Zalar Matevž
3
Selimović Belmin
4
Podgoršek Jakob
6
Brvar Svit
8
Slapar Andraž (K)
10
Muminović Amar
11
Klopčič Miha
14
Kmetič Žan
15
Dernovšek Žan
17
Štruklec Jakob Vid
77
Židan Maks (V)
Rezervni igralci
Priimek in ime
4
Japić Dino
9
Trobec Matic
11
Tahiraj Albin
12
Dovč Jakob (V)
13
Blagojević Jotić Nikola
17
Šlibar Tilen
18
Žagar Juš
Trener
Vitanc Darin
Rezervni igralci
Priimek in ime
7
Mramor Veličkovič Domen
9
Begič Aleksander
13
Pavlič Anže
19
Skok Mark
21
Brumec Miha
Trener
Šabotič Damir
STRELCI
Interblock
1 : 0     22 - Rep Leon (17')
2 : 0     14 - Mulej Lovrenc (61')
Labys Mengo 28
2 : 1     2 - Zalar Matevž (81')
OPOMINJANI
Interblock
7 - Kolar Žiga (44')
10 - Debeljak Žan (45')
3 - Gruden Oskar (87')
9 - Trobec Matic (89')
22 - Rep Leon (92')
Labys Mengo 28
4 - Podgoršek Jakob (49')
17 - Štruklec Jakob Vid (66')
10 - Muminović Amar (68')
8 - Slapar Andraž (86')
13 - Pavlič Anže (89')
2 - Zalar Matevž (92')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Interblock
Minuta
Igralec
37'
17 - Šlibar Tilen
37'
16 - Vukičević Nik
46'
13 - Blagojević Jotić Nikola
46'
7 - Kolar Žiga
51'
18 - Žagar Juš
51'
8 - Benček Anže
69'
9 - Trobec Matic
69'
14 - Mulej Lovrenc
85'
4 - Japić Dino
85'
6 - Brus Enej
Labys Mengo 28
Minuta
Igralec
65'
9 - Begič Aleksander
65'
3 - Selimović Belmin
80'
19 - Skok Mark
80'
10 - Muminović Amar
80'
13 - Pavlič Anže
80'
11 - Klopčič Miha
80'
7 - Mramor Veličkovič Domen
80'
6 - Brvar Svit

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 20/21
7. krog 17.10.20
Boreas Ajdovščina : Komen 1 : 1
Galeb Ankaran : Korte 0 : 5
Bistrc Irbis : Idrija 6 : 0
Košana : Renče 4 : 0