2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 20/21
Zapisnik: 1. krog 30.08.20
TEKMA: Vitanest Bilje - Tabor Klančar Žerjavi 0 : 3 (0 : 1)
Bilje - Igrišče Bilje - pomožno igrišče UT Gledalcev: 30
Glavni sodnik Kodrič Aleks
1. pomočnik: Leban Erik
2. pomočnik: Abram Tine
Delegat: Sulič Tomaž
POSTAVI
Vitanest Bilje
Priimek in ime
1
Tulisso Martin (V)
4
Faganelj Miha
5
Kavčič Matevž
7
Tavčar Veron
8
Tomasetig Samo
11
Ipavec Tilen
15
Majstorović Mićo
16
Konjedic Nejc
17
Blažič Žan
19
Žunec Lev (K)
20
Furlan Andraž
Tabor Klančar Žerjavi
Priimek in ime
1
Hovelja William David (V)
2
Mahne Vatovec Tim
5
Udovič Žan
9
Balić Anel
10
Petrović Alex
11
Agnoletti Andrew
14
Kompare Matic (K)
15
Gajšak Teo
16
Villatora Leonardo
17
Mevlja Blaž
20
Legiša Gioele Vincenzo
Rezervni igralci
Priimek in ime
3
Kovačič Lan
6
Nemec Miha
9
Lapčević Milan
12
Vuk Uroš (V)
13
Plajnšek Grega
14
Kovačević Luka
18
Reščič Žan
Trener
Jermol Borut
Rezervni igralci
Priimek in ime
3
Borsato Raffaele
4
Gogić Aleks
6
Đuričin Dejan
7
Mijatović Staš
8
Loggia Giacomo
13
Gec Jure
Trener
Barut Uroš
STRELCI
Vitanest Bilje
Tabor Klančar Žerjavi
0 : 1     16 - Villatora Leonardo (15')
0 : 2     11 - Agnoletti Andrew (75')
0 : 3     6 - Đuričin Dejan (80')
OPOMINJANI
Vitanest Bilje
4 - Faganelj Miha (14')
15 - Majstorović Mićo (20')
7 - Tavčar Veron (38')
Tabor Klančar Žerjavi
10 - Petrović Alex (41')
5 - Udovič Žan (50')
1 - Hovelja William David (51')
13 - Gec Jure (60')
2 - Mahne Vatovec Tim (78')
IZKLJUČENI
2 - Mahne Vatovec Tim (90')
MENJAVE
Vitanest Bilje
Minuta
Igralec
42'
18 - Reščič Žan
42'
5 - Kavčič Matevž
46'
6 - Nemec Miha
46'
4 - Faganelj Miha
46'
3 - Kovačič Lan
46'
8 - Tomasetig Samo
57'
9 - Lapčević Milan
57'
7 - Tavčar Veron
57'
13 - Plajnšek Grega
57'
17 - Blažič Žan
Tabor Klančar Žerjavi
Minuta
Igralec
57'
6 - Đuričin Dejan
57'
16 - Villatora Leonardo
57'
13 - Gec Jure
57'
20 - Legiša Gioele Vincenzo
82'
7 - Mijatović Staš
82'
9 - Balić Anel
84'
8 - Loggia Giacomo
84'
10 - Petrović Alex
89'
4 - Gogić Aleks
89'
13 - Gec Jure

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 20/21
7. krog 17.10.20
Boreas Ajdovščina : Komen 1 : 1
Galeb Ankaran : Korte 0 : 5
Bistrc Irbis : Idrija 6 : 0
Košana : Renče 4 : 0