2. SLOVENSKA MLADINSKA LIGA ZAHOD 20/21
Zapisnik: 1. krog 30.08.20
TEKMA: Arne Tabor 69 - Interblock 2 : 2 (2 : 1)
Ljubljana - Maksov gaj - Arne Tabor, Lj.-Brod Gledalcev: 80
Glavni sodnik Jozič Jernej
1. pomočnik: Mikelj Janez
2. pomočnik: Rozman Kristian
Delegat: Mohar Janez
POSTAVI
Arne Tabor 69
Priimek in ime
1
Markovčič Matic (V)
2
Zaviršek Jure
3
Tavčar Urban
4
Narobe Nejc
5
Cvetković Bor
6
Masle Andraž
7
Lipovac Tilen (K)
8
Arslanov Tark
9
Okorn Nik
10
Rems Jakob
18
Kolenc Verbič Jaka
Interblock
Priimek in ime
1
Salopek Jure (V)
4
Japić Dino
5
Pušlar Luka Jože (K)
6
Kolar Žiga
7
Oderlap Oskar
9
Dimc Nik
10
Debeljak Žan
13
Blagojević Jotić Nikola
14
Žagar Juš
17
Mulej Lovrenc
20
Rep Leon
Rezervni igralci
Priimek in ime
11
Bojko Gašper
14
Gojković Slavko
15
Lulić Dino
16
Lešnjak Gašper
17
Keržič Nejc
19
Žibert Gal
20
Begeš Šumi Mai Matija
Trener
Dvoršek Andraž
Rezervni igralci
Priimek in ime
3
Ovijač Grega
8
Benček Anže
11
Avdić Marko
12
Dovč Jakob (V)
16
Vukičević Nik
18
Koštić Eldin
19
Brus Enej
Trener
Vitanc Darin
STRELCI
Arne Tabor 69
1 : 1     10 - Rems Jakob (28')
2 : 1     10 - Rems Jakob (43')
Interblock
0 : 1     7 - Oderlap Oskar (25')
2 : 2     7 - Oderlap Oskar (82')11m
OPOMINJANI
Arne Tabor 69
7 - Lipovac Tilen (29')
19 - Žibert Gal (69')
15 - Lulić Dino (92')
Interblock
9 - Dimc Nik (56')
17 - Mulej Lovrenc (62')
11 - Avdić Marko (74')
IZKLJUČENI
MENJAVE
Arne Tabor 69
Minuta
Igralec
54'
11 - Bojko Gašper
54'
8 - Arslanov Tark
65'
19 - Žibert Gal
65'
9 - Okorn Nik
72'
15 - Lulić Dino
72'
18 - Kolenc Verbič Jaka
76'
17 - Keržič Nejc
76'
11 - Bojko Gašper
82'
16 - Lešnjak Gašper
82'
6 - Masle Andraž
Interblock
Minuta
Igralec
46'
19 - Brus Enej
46'
4 - Japić Dino
65'
18 - Koštić Eldin
65'
14 - Žagar Juš
65'
8 - Benček Anže
65'
13 - Blagojević Jotić Nikola
65'
11 - Avdić Marko
65'
17 - Mulej Lovrenc

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 20/21
7. krog 17.10.20
Boreas Ajdovščina : Komen 1 : 1
Galeb Ankaran : Korte 0 : 5
Bistrc Irbis : Idrija 6 : 0
Košana : Renče 4 : 0