Primorska mladinska liga 17/18
Zapisnik: 22. krog 19.11.17
TEKMA: Jadran Dekani - Tolmin 3 : 6 (1 : 2)
Dekani - Športni park Dekani - igrišče z UT Gledalcev: 50
Glavni sodnik Rudolf Matjaž
1. pomočnik: Ferjančič Robi
2. pomočnik: Velikonja Ivan
Delegat:
POSTAVI
Jadran Dekani
Priimek in ime
1
Tishler Chris (V)
2
Sajevic Rok
3
Vežnaver Tilen
4
Vatovec Nik
5
Herbst Jaka
6
Kompara Manuel
7
Kristan Uroš
8
Turk Tilen
9
Zonta Tadej (K)
10
Srebernič Matija
11
Antić Miodrag Stefan
Tolmin
Priimek in ime
2
Jež Matic
3
Renko Klavdij
4
Keršmanc Rok
5
Drol Luka
6
Bajt Tobija
7
Šturm Danijel
8
Pirih Tilen
9
Mrak Jakob
10
Rutar Luka (K)
11
Jelinčič Jani
22
Torkar Kevin (V)
Rezervni igralci
Priimek in ime
12
Pejovič Tomi (V)
13
Brdarić Marko
14
Kukovec Nejc
15
Jamšek Luka
16
Bole Žan Luka
Trener
Kozlovič Iztok
Rezervni igralci
Priimek in ime
1
Veljković Stefan (V)
13
Mandić Bojan
14
Aliu Albion
15
Sovdat Andraž
16
Kovačič Lan
17
Ćebić Dženan
Trener
Rutar Nejc
STRELCI
Jadran Dekani
1 : 0     11 - Antić Miodrag Stefan (19')
2 : 2     4 - Vatovec Nik (51')
3 : 5     13 - Brdarić Marko (85')
Tolmin
1 : 1     10 - Rutar Luka (25')
1 : 2     10 - Rutar Luka (30')
2 : 3     7 - Šturm Danijel (63')
2 : 4     7 - Šturm Danijel (75')
2 : 5     8 - Pirih Tilen (84')
3 : 6     14 - Aliu Albion (91')
OPOMINJANI
Jadran Dekani
9 - Zonta Tadej (9')
5 - Herbst Jaka (18')
11 - Antić Miodrag Stefan (27')
Tolmin
5 - Drol Luka (27')
7 - Šturm Danijel (68')
3 - Renko Klavdij (88')
1 - Veljković Stefan (89')
IZKLJUČENI
5 - Herbst Jaka (24')
5 - Drol Luka (68')
MENJAVE
Jadran Dekani
Minuta
Igralec
46'
12 - Pejovič Tomi
46'
1 - Tishler Chris
62'
14 - Kukovec Nejc
62'
11 - Antić Miodrag Stefan
65'
15 - Jamšek Luka
65'
4 - Vatovec Nik
77'
13 - Brdarić Marko
77'
8 - Turk Tilen
88'
16 - Bole Žan Luka
88'
10 - Srebernič Matija
Tolmin
Minuta
Igralec
58'
1 - Veljković Stefan
58'
22 - Torkar Kevin
77'
16 - Kovačič Lan
77'
11 - Jelinčič Jani
86'
17 - Ćebić Dženan
86'
8 - Pirih Tilen
89'
14 - Aliu Albion
89'
7 - Šturm Danijel

REZULTATI TEKEM

3.SNL ZAHOD 18/19
28. krog 02.06.19
Primorje : TKK Tolmin 2 : 2
Fama Vipava : Koper 3 : 1
Elta Izola : Adria 0 : 3
Plama Podgrad : Jadran HK 0 : 0