Primorska članska liga 17/18
Zapisnik: 12.krog 19.11.17
TEKMA: Koper B - Plama Podgrad 5 : 0 (3 : 0)
Koper - ŠRC Bonifika Koper Gledalcev: 100
Glavni sodnik Antič Mihael
1. pomočnik: Gornik Nejc
2. pomočnik: Cerovac Daniel
Delegat: Labor Dario
POSTAVI
Koper B
Priimek in ime
Rojen
3
Pirjevec Matej
07.08.93
8
Opara Žiga
16.03.98
9
Plazonja Stjepan
02.01.98
11
Stipaničev Ivo
22.08.89
14
Ramić Amel
21.03.87
21
Angov Dejan
21.12.97
23
Tomić Željko
21.12.85
32
Petrović Matija
14.09.93
40
Nenezić Igor (V,K)
23.03.84
45
Stojadinović Milojica
06.05.89
50
Maslić Aleksander
08.11.97
Plama Podgrad
Priimek in ime
Rojen
1
Počkaj Anže (V)
08.12.96
2
Božič Deni
04.12.92
4
Baša Martin
11.06.93
5
Miklavčič Vid
06.06.97
8
Kirn Matej
01.04.95
9
Đurić Igor
07.08.92
10
Tomažič Tadej
16.02.87
11
Škrlj Tim
25.01.97
20
Jagodnik Mitja (K)
17.06.78
22
Meš Dragan
22.11.82
23
Mahne Jure
20.11.89
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
2
Meštrić Kristijan
16.04.00
6
Cvek Kristjan
12.10.99
17
Popovič Nik
17.04.00
22
Rnjak Vladimir
07.02.99
29
Čaušević Aron
03.03.95
31
Pernat Mario (V)
19.08.98
97
Lelić Anel
24.05.01
Trener
Milinović Damir
Rezervni igralci
Priimek in ime
Rojen
14
Silić Alen
05.09.91
21
Majdanac Adis
27.04.85
24
Ujčič Matjaž
11.04.89
Trener
Počkaj Damjan
STRELCI
Koper B
1 : 0     14 - Ramić Amel (6')
2 : 0     23 - Tomić Željko (20')
3 : 0     9 - Plazonja Stjepan (23')
4 : 0     23 - Tomić Željko (67')
5 : 0     17 - Popovič Nik (89')
Plama Podgrad
OPOMINJANI
Koper B
8 - Opara Žiga (65')
Plama Podgrad
IZKLJUČENI
MENJAVE
Koper B
Minuta
Igralec
46'
2 - Meštrić Kristijan
46'
45 - Stojadinović Milojica
62'
6 - Cvek Kristjan
62'
21 - Angov Dejan
70'
97 - Lelić Anel
70'
9 - Plazonja Stjepan
76'
22 - Rnjak Vladimir
76'
8 - Opara Žiga
82'
17 - Popovič Nik
82'
14 - Ramić Amel
Plama Podgrad
Minuta
Igralec
52'
21 - Majdanac Adis
52'
4 - Baša Martin
58'
14 - Silić Alen
58'
20 - Jagodnik Mitja
76'
24 - Ujčič Matjaž
76'
22 - Meš Dragan

REZULTATI TEKEM

Primorska članska liga 17/18
18.krog 21.04.18
Nš Ankaran : Plama Podgrad 2 : 2
Cerknica : Korte Avtoplus 0 : 1
Renče : Koper B 0 : 8
Postojna : Rakek 4 : 1