TEKMOVANJA
Starejši cicibani U11
1. krog 19.09.19
19.09.19
Bilje beli : Gorica beli
ODIGRANO
19.09.19
Hidria Tolmin : Brda
ODIGRANO
19.09.19
Adria : DMN Gorica
ODIGRANO
19.09.19
Kobarid : Tolmin črni
ODIGRANO
21.09.19
Primorje : Vipava
ODIGRANO
19.09.19
Vodice Šempas : Primorje rdeči
ODIGRANO
19.09.19
Ledine : Idrija
ODIGRANO
23.11.19
Gorica : Vitanest Bilje
2. krog 26.09.19
27.11.19
Gorica beli : Vitanest Bilje
26.09.19
Idrija : Gorica
ODIGRANO
28.09.19
Primorje rdeči : Ledine
ODIGRANO
26.09.19
Vipava : Vodice Šempas
ODIGRANO
26.09.19
Tolmin črni : Primorje
ODIGRANO
19.10.19
DMN Gorica : Kobarid
ODIGRANO
26.09.19
Brda : Adria
ODIGRANO
26.09.19
Bilje beli : Hidria Tolmin
ODIGRANO
3. krog 03.10.19
03.10.19
Hidria Tolmin : Gorica beli
ODIGRANO
03.10.19
Adria : Bilje beli
ODIGRANO
03.10.19
Kobarid : Brda
ODIGRANO
05.10.19
Primorje : DMN Gorica
ODIGRANO
03.10.19
Vodice Šempas : Tolmin črni
ODIGRANO
04.10.19
Ledine : Vipava
ODIGRANO
05.10.19
Gorica : Primorje rdeči
ODIGRANO
03.10.19
Vitanest Bilje : Idrija
ODIGRANO
4. krog 10.10.19
12.10.19
Gorica beli : Idrija
ODIGRANO
09.11.19
Primorje rdeči : Vitanest Bilje
10.10.19
Vipava : Gorica
ODIGRANO
09.10.19
Tolmin črni : Ledine
ODIGRANO
09.11.19
DMN Gorica : Vodice Šempas
ODIGRANO
10.10.19
Brda : Primorje
ODIGRANO
10.10.19
Bilje beli : Kobarid
ODIGRANO
10.10.19
Hidria Tolmin : Adria
ODIGRANO
5. krog 17.10.19
17.10.19
Adria : Gorica beli
ODIGRANO
17.10.19
Kobarid : Hidria Tolmin
ODIGRANO
19.10.19
Primorje : Bilje beli
ODIGRANO
16.10.19
Vodice Šempas : Brda
ODIGRANO
17.10.19
Ledine : DMN Gorica
ODIGRANO
19.10.19
Gorica : Tolmin črni
ODIGRANO
17.10.19
Vitanest Bilje : Vipava
ODIGRANO
17.10.19
Idrija : Primorje rdeči
ODIGRANO
6. krog 24.10.19
26.10.19
Gorica beli : Primorje rdeči
ODIGRANO
24.10.19
Vipava : Idrija
ODIGRANO
26.10.19
Tolmin črni : Vitanest Bilje
ODIGRANO
26.10.19
DMN Gorica : Gorica
ODIGRANO
24.10.19
Brda : Ledine
ODIGRANO
24.10.19
Bilje beli : Vodice Šempas
ODIGRANO
24.10.19
Hidria Tolmin : Primorje
ODIGRANO
22.10.19
Adria : Kobarid
ODIGRANO
7. krog 07.11.19
07.11.19
Kobarid : Gorica beli
ODIGRANO
09.11.19
Primorje : Adria
ODIGRANO
28.11.19
Vodice Šempas : Hidria Tolmin
09.11.19
Ledine : Bilje beli
09.11.19
Gorica : Brda
ODIGRANO
07.11.19
Vitanest Bilje : DMN Gorica
ODIGRANO
07.11.19
Idrija : Tolmin črni
ODIGRANO
09.11.19
Primorje rdeči : Vipava
ODIGRANO
8. krog 14.11.19
16.11.19
Gorica beli : Vipava
14.11.19
Tolmin črni : Primorje rdeči
16.11.19
DMN Gorica : Idrija
14.11.19
Brda : Vitanest Bilje
14.11.19
Bilje beli : Gorica
16.11.19
Hidria Tolmin : Ledine
14.11.19
Adria : Vodice Šempas
01.03.20
Kobarid : Primorje
9. krog 21.11.19
23.11.19
Primorje : Gorica beli
21.11.19
Vodice Šempas : Kobarid
21.11.19
Ledine : Adria
21.11.19
Gorica : Hidria Tolmin
21.11.19
Vitanest Bilje : Bilje beli
21.11.19
Idrija : Brda
23.11.19
Primorje rdeči : DMN Gorica
21.11.19
Vipava : Tolmin črni
10. krog 12.03.20
14.03.20
Gorica beli : Tolmin črni
14.03.20
DMN Gorica : Vipava
12.03.20
Brda : Primorje rdeči
12.03.20
Bilje beli : Idrija
12.03.20
Hidria Tolmin : Vitanest Bilje
12.03.20
Adria : Gorica
12.03.20
Kobarid : Ledine
14.03.20
Primorje : Vodice Šempas
11. krog 19.03.20
19.03.20
Vodice Šempas : Gorica beli
19.03.20
Ledine : Primorje
21.03.20
Gorica : Kobarid
19.03.20
Vitanest Bilje : Adria
19.03.20
Idrija : Hidria Tolmin
21.03.20
Primorje rdeči : Bilje beli
19.03.20
Vipava : Brda
19.03.20
Tolmin črni : DMN Gorica
12. krog 26.03.20
28.03.20
Gorica beli : DMN Gorica
26.03.20
Brda : Tolmin črni
26.03.20
Bilje beli : Vipava
26.03.20
Hidria Tolmin : Primorje rdeči
26.03.20
Adria : Idrija
26.03.20
Kobarid : Vitanest Bilje
28.03.20
Primorje : Gorica
26.03.20
Vodice Šempas : Ledine
13. krog 02.04.20
02.04.20
Ledine : Gorica beli
04.04.20
Gorica : Vodice Šempas
02.04.20
Vitanest Bilje : Primorje
02.04.20
Idrija : Kobarid
04.04.20
Primorje rdeči : Adria
02.04.20
Vipava : Hidria Tolmin
02.04.20
Tolmin črni : Bilje beli
04.04.20
DMN Gorica : Brda
14. krog 09.04.20
11.04.20
Gorica beli : Brda
09.04.20
Bilje beli : DMN Gorica
09.04.20
Hidria Tolmin : Tolmin črni
09.04.20
Adria : Vipava
09.04.20
Kobarid : Primorje rdeči
11.04.20
Primorje : Idrija
09.04.20
Vodice Šempas : Vitanest Bilje
09.04.20
Ledine : Gorica
15. krog 16.04.20
18.04.20
Gorica : Gorica beli
16.04.20
Vitanest Bilje : Ledine
16.04.20
Idrija : Vodice Šempas
18.04.20
Primorje rdeči : Primorje
16.04.20
Vipava : Kobarid
16.04.20
Tolmin črni : Adria
18.04.20
DMN Gorica : Hidria Tolmin
16.04.20
Brda : Bilje beli

REZULTATI TEKEM

MNZ NG U15
9. krog 09.11.19
Vipava-Bilje-Adria : Vitanest Bilje 0 : 5
Primorje : Idrija 3 : 0