TEKMOVANJA
Starejši cicibani U11
1. krog 19.09.19
19.09.19
Bilje beli : Gorica beli
19.09.19
Hidria Tolmin : Brda
19.09.19
Adria : DMN Gorica
19.09.19
Kobarid : Tolmin črni
21.09.19
Primorje : Vipava
19.09.19
Vodice Šempas : Primorje rdeči
19.09.19
Ledine : Idrija
21.09.19
Gorica : Vitanest Bilje
2. krog 26.09.19
28.09.19
Gorica beli : Vitanest Bilje
26.09.19
Idrija : Gorica
28.09.19
Primorje rdeči : Ledine
26.09.19
Vipava : Vodice Šempas
26.09.19
Tolmin črni : Primorje
28.09.19
DMN Gorica : Kobarid
26.09.19
Brda : Adria
26.09.19
Bilje beli : Hidria Tolmin
3. krog 03.10.19
03.10.19
Hidria Tolmin : Gorica beli
03.10.19
Adria : Bilje beli
03.10.19
Kobarid : Brda
05.10.19
Primorje : DMN Gorica
03.10.19
Vodice Šempas : Tolmin črni
03.10.19
Ledine : Vipava
05.10.19
Gorica : Primorje rdeči
03.10.19
Vitanest Bilje : Idrija
4. krog 10.10.19
12.10.19
Gorica beli : Idrija
12.10.19
Primorje rdeči : Vitanest Bilje
10.10.19
Vipava : Gorica
10.10.19
Tolmin črni : Ledine
12.10.19
DMN Gorica : Vodice Šempas
10.10.19
Brda : Primorje
10.10.19
Bilje beli : Kobarid
10.10.19
Hidria Tolmin : Adria
5. krog 17.10.19
17.10.19
Adria : Gorica beli
17.10.19
Kobarid : Hidria Tolmin
19.10.19
Primorje : Bilje beli
17.10.19
Vodice Šempas : Brda
17.10.19
Ledine : DMN Gorica
19.10.19
Gorica : Tolmin črni
17.10.19
Vitanest Bilje : Vipava
17.10.19
Idrija : Primorje rdeči
6. krog 24.10.19
24.10.19
Gorica beli : Primorje rdeči
24.10.19
Vipava : Idrija
24.10.19
Tolmin črni : Vitanest Bilje
24.10.19
DMN Gorica : Gorica
24.10.19
Brda : Ledine
24.10.19
Bilje beli : Vodice Šempas
24.10.19
Hidria Tolmin : Primorje
24.10.19
Adria : Kobarid
7. krog 07.11.19
07.11.19
Kobarid : Gorica beli
07.11.19
Primorje : Adria
07.11.19
Vodice Šempas : Hidria Tolmin
07.11.19
Ledine : Bilje beli
07.11.19
Gorica : Brda
07.11.19
Vitanest Bilje : DMN Gorica
07.11.19
Idrija : Tolmin črni
07.11.19
Primorje rdeči : Vipava
8. krog 14.11.19
14.11.19
Gorica beli : Vipava
14.11.19
Tolmin črni : Primorje rdeči
14.11.19
DMN Gorica : Idrija
14.11.19
Brda : Vitanest Bilje
14.11.19
Bilje beli : Gorica
14.11.19
Hidria Tolmin : Ledine
14.11.19
Adria : Vodice Šempas
14.11.19
Kobarid : Primorje
9. krog 21.11.19
21.11.19
Primorje : Gorica beli
21.11.19
Vodice Šempas : Kobarid
21.11.19
Ledine : Adria
21.11.19
Gorica : Hidria Tolmin
21.11.19
Vitanest Bilje : Bilje beli
21.11.19
Idrija : Brda
21.11.19
Primorje rdeči : DMN Gorica
21.11.19
Vipava : Tolmin črni
10. krog 12.03.20
12.03.20
Gorica beli : Tolmin črni
12.03.20
DMN Gorica : Vipava
12.03.20
Brda : Primorje rdeči
12.03.20
Bilje beli : Idrija
12.03.20
Hidria Tolmin : Vitanest Bilje
12.03.20
Adria : Gorica
12.03.20
Kobarid : Ledine
12.03.20
Primorje : Vodice Šempas
11. krog 19.03.20
19.03.20
Vodice Šempas : Gorica beli
19.03.20
Ledine : Primorje
19.03.20
Gorica : Kobarid
19.03.20
Vitanest Bilje : Adria
19.03.20
Idrija : Hidria Tolmin
19.03.20
Primorje rdeči : Bilje beli
19.03.20
Vipava : Brda
19.03.20
Tolmin črni : DMN Gorica
12. krog 26.03.20
26.03.20
Gorica beli : DMN Gorica
26.03.20
Brda : Tolmin črni
26.03.20
Bilje beli : Vipava
26.03.20
Hidria Tolmin : Primorje rdeči
26.03.20
Adria : Idrija
26.03.20
Kobarid : Vitanest Bilje
26.03.20
Primorje : Gorica
26.03.20
Vodice Šempas : Ledine
13. krog 02.04.20
02.04.20
Ledine : Gorica beli
02.04.20
Gorica : Vodice Šempas
02.04.20
Vitanest Bilje : Primorje
02.04.20
Idrija : Kobarid
02.04.20
Primorje rdeči : Adria
02.04.20
Vipava : Hidria Tolmin
02.04.20
Tolmin črni : Bilje beli
02.04.20
DMN Gorica : Brda
14. krog 09.04.20
09.04.20
Gorica beli : Brda
09.04.20
Bilje beli : DMN Gorica
09.04.20
Hidria Tolmin : Tolmin črni
09.04.20
Adria : Vipava
09.04.20
Kobarid : Primorje rdeči
09.04.20
Primorje : Idrija
09.04.20
Vodice Šempas : Vitanest Bilje
09.04.20
Ledine : Gorica
15. krog 16.04.20
16.04.20
Gorica : Gorica beli
16.04.20
Vitanest Bilje : Ledine
16.04.20
Idrija : Vodice Šempas
16.04.20
Primorje rdeči : Primorje
16.04.20
Vipava : Kobarid
16.04.20
Tolmin črni : Adria
16.04.20
DMN Gorica : Hidria Tolmin
16.04.20
Brda : Bilje beli

REZULTATI TEKEM